Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Vánoční strom 200 LED modrobílé světlo třešňový květ 180 cm

Značka: prodejce neuvedl

Vánoční strom 200 LED modrobílé světlo třešňový květ 180 cm

Popis produktu

Náš umělý vánoční strom s větvemi posetými krásnými třešňovými květy vytvoří ve vašem domově příjemnou vánoční atmosféru.Světýlka na stromeček s energeticky úspornými LED diodami osvětlí váš pokoj modrým a bílým světlem a slouží také jako nepřímé osvětlení. Třešňové květy jsou vyrobené z měkkého materiálu, jsou tudíž flexibilní a nerozlomí se. Jednotlivé větve můžete roztáhnout a kovová základna zvyšuje stabilitu. Součástí balení je také adaptér pro tlumení světla s 8 funkcemi. Tato vánoční dekorace je perfektně vhodná pro vnitřní i venkovní použití.Vánoční stromek:Barva kmene: černáBarva světla: modrobíláMateriál: plast, kovVýška: 180 cmPrůměr stojanu: 45 cmPrůměr květu: 3 cmDélka kabelu: 5 mPočet světel: 200Stupeň krytí: IP44Vstupní napětí: 230 V~Výstupní napětí: 24 V~Příkon: 150 mA, 3,6 WKřížová základnaVoděodolné a stabilníVhodné pro vnitřní i venkovní použitíAdaptér:Tlumitelné8 funkcí adaptéru:KombinaceVlnySekvenčníPomalá zářePřechody / zábleskyPomalé / blednutíBlikání / zábleskyStálé světloMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3969882
UPC kód (EAN) 8720286027059
Pozice v kategorii 1285. (v Vánoční dekorace)
Pozice v kategorii 81303. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.