Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Vchodové dveře antracitové 108 x 208 cm

Značka: prodejce neuvedl

Vchodové dveře antracitové 108 x 208 cm

Popis produktu

Tyto vchodové dveře nejen oživí vstup do vašeho domu, ale zároveň ho také lépe zabezpečí. Elegantní design se v nich kombinuje s výtečnými technickými vlastnostmi, představují tedy ideální volbu pro všechny zákazníky, kteří hledají ty pravé dveře o rozměrech 108 x 208 cm (Š x V).Naše vchodové dveře disponují kvalitním rámem i výplní, hliníkovým prahem, 3D nastavitelnými panty (každé dveře mají 3 panty), zámkem s 5 hřibovými stavítky, izolačním zasklením a 1,2mm ocelovou výztuhou. Hliníkové dveře na vás rovněž udělají dojem svou robustní jakostí a pohodlným zamykáním.Při objednání obdržíte celou sadu, jelikož součástí balení jsou i úchytka na dveře a venkovní klika spolu s profilovou cylindrickou vložkou, klíči, těsnící páskou a montážním příslušenstvím.Barva: zvenčí uhlová (antracitová), zevnitř bíláMateriál: rám dveří z PVC + třívrstvá výplňTloušťka výplně: 24 mmRozměry: 108 x 208 cm (Š x V)Rozměry okna: 21 x 21 cm (D x Š)70mm silný rám a křídlo dveříJádro rámu a křídla dveří je celé z oceliZvýšená bezpečnost díky zamykání s 5 hřibovými stavítkyOpatřeno 22mm hliníkovým prahem3D nastavitelné panty (každé dveře mají 3 panty)Čtyři bezpečnostní skla s rámem z nerezové oceliSklo s tepelnou ochranou 4-12-4 ISOHodnota UD 1,4 W/m2K a hodnota UG 1,1 W/m2KPravé vnitřní otevíráníBalení obsahuje dveře, sadu klik, profilovou cylindrickou vložku, 3 klíče, těsnící pásku a montážní příslušenstvíSada klik:Vnitřní klika z nerezové oceliProfilová cylindrická vložka se 3 klíčiÚchytka z nerezové oceli 350 mmVčetně 2 rozetMontážní příslušenství:Obsahuje 6 kovových kolíků, 6 ukotvení na zeď, 8 plastových klínů, 6 uzávěrůDélka kolíku: 152 mmTěsnící páska:Prekompresní pěna8 m na roli
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4026655
UPC kód (EAN) 8719883820651

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.