Velká plážová taška formát A4 přes rameno AH1344 - růžová

Značka: prodejce neuvedl

Velká plážová taška formát A4 přes rameno AH1344 - růžová

Popis produktu

Velká a zároveň pohodlná taška na rameno se hodí vždy. Ať už jako plážová k vodě, tak i jako nákupní do obchodu.Tato plážová taška je opravdu velká, takže do ní uskladníte deku, ručníky, i plavecké potřeby.Sama o sobě je naprosto skladná, pohodlně ji můžete přeložit a složit. Je také příjemně lehká a vyrobená v moderním provedení.Design tašce dodává jednostranný barevný potisk. Druhá strana je v režné (béžové) barvě.Taška má vysoká stylová námořnická ouška, díky nim ji stačí pohodlně přehodit přes rameno.Určitě se Vám bude hodit skvěle umístěné odnímatelné pouzdro na zip, do kterého si můžete umístit klíče nebo malou peněženku, a tak je mít vždy po ruce. Tyto věci jinak nejraději zapadnou na dno tašky a pak se obtížně vytahují.Taška je uzavíratelná na zip s obrovským vnitřním prostorem.Limitovaná edice z Portugalska.
Zapínání: zipVýška ramínka: 24 cmPočet přihrádek: 1Rozměr (délka x výška x hloubka): 50 x 35 x 18 cmMateriál: textilZpůsob nošení: přes ramenoFormát A4: Ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Portugalsko
UCPS kód 4237144
Pozice v kategorii 2256. (v Kabelky)
Pozice v kategorii 29899. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.