Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Venkovní roleta 120x140 cm, antracitovo bílé pruhy

Značka: prodejce neuvedl

Venkovní roleta 120x140 cm, antracitovo bílé pruhy

Popis produktu

Díky této roletě si můžete na vašem balkonu, terase či pergole vytvořit příjemné soukromí. Tato roleta je vyrobena z polyethylenu s vysokou hustotou (HDPE), který je speciálně vyroben pro zatemňování, ale zároveň umožňuje i dostatečné proudění vzduchu. Naše venkovní rolety jsou vyrobeny v příjemých barvách a budou se tak hodit do každého interiéru. Díky dodávanému příslušenství jsou jejich montáž i ovládání snadné. UPOZORNĚNÍ: Šňůry, řetízky, provázky či lanka, kterými se rolety ovládají mohou představovat nebezpečí pro děti. Ty se v nich totiž mohou zamotat a uškrtit se. Aby nedošlo k poranění, udržujte veškeré šňůry mimo dosah malých dětí, které by si je mohly nedopatřením ovinout kolem krku. Nesvazujte jednotlivé provázky dohromady. Dávejte pozor, aby se šňůry nezapletly a netvořily oka.Barva: antracitová a bíláMateriál: polyethylen s vysokou hustotou (HDPE)Rozměry: 120 x 140 cm (Š x V)Moderní proužkovaný designBlokuje až 90% UV zářeníSnadná montážDodáváno s příslušenstvímMateriál: Polyetylén: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3969340
UPC kód (EAN) 8718475561026
Pozice v kategorii 411. (v Žaluzie)
Pozice v kategorii 80238. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.