Vitamin C 250mg 90 kapslí Nutramed z kategorie Vitamín C

Značka: prodejce neuvedl

Vitamin C 250mg 90 kapslí Nutramed z kategorie Vitamín C

Popis produktu

Vitamin C zastává spousta funkcí v našem organismu, přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální psychické činnosti. Dále přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Neméně důležitá vlastnost je podpora tvorby kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky a cév. Vitamin C mimo jiné přispívá i k fyzické pohodě a normálnímu energetickému metabolismu. Podílí se i na správné absorpci železa v organismu.


Vitamín C je určen pro:  • snížení míry únavy a pocit celkové pohody

  • slouží jako dobrý antioxidant

  • podpora imunitního systému


Složení:
kyselina L-askorbová (vitamin C), protispékavá látka: stearan horečnatý (E470b), želatinová kapsle


Doporučené dávkování:
2 kapsle 1-2x denně po jídle. Kapsli polkněte a zapijte dostatečným množstvím nápoje. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


Balení:
90 kapslí


Upozornění:
Při dávkování vyšším než 10 kapslí denně, zejména dlouhodobějším, může dojít ke zvýšenému výskytu nežádoucích účinků. Při jednorázovém předávkování nebo náhodném požití více kapslí dítětem, může dojit k nevolnosti a zvracení. Přebytečné množství vitaminu C se vyloučí moči.

Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, v suchu a mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.
Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Nutramed
UCPS kód 1010639
UPC kód (EAN) 8594198960427
Pozice v kategorii 31. (v Vitamíny, minerály)
Pozice v kategorii 10523. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.