Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Vomaks větší dětský psací stůl Fotbal 7 šířka 120 cm

Značka: prodejce neuvedl

Vomaks větší dětský psací stůl Fotbal 7 šířka 120 cm

Popis produktu

Dětský psací stolek z nábytkové kolekce Fotbal. Psací stůl větších rozměrů s výsuvnou deskou na klávesnici, zásuvkami a skříňkou s poličkami. Rozměry: Šířka 120 cm, výška 74 cm, hloubka 50 cm. Barevné provedení: bílá / zelená.
Psací stolek Fotbal 120 cm
Stolek do dětského pokoje, vyrobený z pevného lamina neobvyklé síly 18 mm. Hrany nábytku chrání systém ABS - páska, která poskytuje ochranu před vlhkostí a mechanickým poškozením. Svěží barevná kombinace bílé a zelené (akvamarín) a dekorace v podobě fotbalového míče - ideální nábytek pro budoucí šampióny. Úchyty v podobě velkých kruhů padnou akorát do ruky. Díky tomto tvaru nedojde ke zranění vašeho dítka a nábytek také díky nim zajímavě vypadá. Nábytek dodáme v demontu s podrobným návodem na sestavení. 

vyrobeno z pevného lamina o síle 18 mm
hrany ABS s vysokou odolností proti poškození
prohlédněte si další díly z nábytkové kolekce Fotbal
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Vomaks
UCPS kód 3783107
Pozice v kategorii 652. (v Psací stoly)
Pozice v kategorii 38843. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.