Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Výstražný řetěz žlutý 30 m O 6 mm plast

Značka: prodejce neuvedl

Výstražný řetěz žlutý 30 m O 6 mm plast

Popis produktu

Tento výstražný řetěz slouží jako efektivní dočasná bezpečnostní zábrana. Jeho kontrastní barvy jsou dobře zřetelné.Bezpečnostní řetěz se dá snadno připevnit mezi dva body. Tato zábrana je vyrobena z plastu, takže je lehká a odolná a je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Řetěz je dokonalým řešením pro omezení přístupu do určitých oblastí a zvýšení bezpečnosti na určeném místě.Barva: žlutáMateriál: plastDélka: 30 mPrůměr článku: 6 mm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4022474
UPC kód (EAN) 8720286365083
Pozice v kategorii 2. (v Ostatní)
Pozice v kategorii 1066. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.