Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

WC sedátko s funkcí pomalého sklápění MDF motiv kamenů

Značka: prodejce neuvedl

WC sedátko s funkcí pomalého sklápění MDF motiv kamenů

Popis produktu

Toto WC sedátko bude se svým velkolepým vzhledem ve vaší koupelně skutečně vynikat. Nejen že ozvláštní vaši koupelnu, ale je také značně odolné.Víko a sedátko jsou zhotovena z MDF desky, takže jsou pevná a odolná. Panty jsou vyrobené z extrémně silné slitiny chromu a zinku. Toaletní prkénko disponuje funkcí pomalého sklápění, víko se tedy zavírá a otevírá pomalu a tiše, aby nedělalo přílišný hluk a vydrželo vám sloužit dlouhé roky.WC sedátko sedí na všechny běžné toaletní mísy, jelikož šířka pantů se dá nastavit v rozmezí od 12 do 20 cm. Instalace je snadná a čištění nenáročné.Materiál sedátka a víka: MDFMateriál pantů: slitina chromu a zinkuVelikost víka: 42,5 x 35,8 cm (D x Š)Velikost sedátka: 43,7 x 37,8 cm (D x Š)Velikost otvoru: 28 x 24 cm (D x Š)Celková výška: 5 cmS motivem kamenůS funkcí pomalého sklápěníŠířku pantů lze nastavit v rozmezí od 12 do 20 cmVhodné pro všechny standardní záchodové mísy
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4024342
UPC kód (EAN) 8718475722809
Pozice v kategorii 15. (v Koupelnové doplňky)
Pozice v kategorii 99447. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.