Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

WC tablety 100 ks do WC a pisoárů

Značka: prodejce neuvedl

WC tablety 100 ks do WC a pisoárů

Popis produktu

Zajistěte, aby vaše koupelna zůstala svěží s našimi WC tabletami. Udrží vaši toaletu čistou a dodají jí lesklý a dlouhodobě jiskřivý vzhled.Čisticí WC tablety zajišťují hygienickou čistotu a eliminují nepříjemné pachy. Jejich unikátní složení odstraňuje za pomoci toaletní štětky vodní a močové usazeniny. Stačí vhodit tablety do toaletní nádržky, kde se rozpustí ve vodě a dojde k aktivaci účinných čisticích látek, které automaticky zajistí kontinuální čištění. Tyto WC tablety usnadňují čištění toalety, po použití WC lze nečistoty na vnitřní stěně toalety snadno odstranit. Jedna tableta měsíčně zajistí odstranění rzi, přetrvávajících skvrn a vodního kamene pod vodou, aniž by došlo k poškození vaší vodovodního potrubí nebo toaletní nádrže.WC tablety udrží vaši toaletu bez skvrn a dodají jí svěží vůni!Složení:
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3969952
UPC kód (EAN) 8720286652619
Pozice v kategorii 89. (v Prostředky univerzální)
Pozice v kategorii 3123. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.