UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

WoodWick vonná svíčka s dřevěným knotem Elipsa Elipsa Golden Milk 453,6 g Hnědá

Značka: prodejce neuvedl

WoodWick vonná svíčka s dřevěným knotem Elipsa Elipsa Golden Milk 453,6 g Hnědá

Popis produktu

Naše svíčka Golden Milk je sladká, kořeněná a květinová zároveň. Tato luxusní vůně zahalí váš domov do vůně bohatého, krémového mléka, které bylo obohaceno exotickým kořením.


Populární balení svíčky Woodwick v elegantním tvaru lodi s jedinečným dřevěným víčkem zútulní váš domov a naplní ho dlouhotrvající vůní. Díky jedinečnému patentovanému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky uspokojující zvuk praskajícího ohně a dlouhý tančící plamen vytváří neopakovatelnou atmosféru hořícího krbu. Dřevěný knot vytvoří extra široké voskové jezírko, díky jemuž je rozptýlení vůně po místnosti dlouhotrvající a intenzivní. Není to jen svíčka, je to zážitek - protože domov je tam, kde hoří oheň. Doba hoření je až 50 hodin.


Hlava: šafrán, římský kmín, kurkumaSrdce: tuberóza, plumérie, gardénieZáklad: vanilka, smetana, mléko

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Woodwick
UCPS kód 5316749
UPC kód (EAN) 5038581087146
Pozice v kategorii 174. (v Svíčky)
Pozice v kategorii 2842. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.