UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Yankee Candle vonná svíčka Elevation ve skle velká Jasmine and Pomelo 552 g Růžová

Značka: prodejce neuvedl

Yankee Candle vonná svíčka Elevation ve skle velká Jasmine and Pomelo 552 g Růžová

Popis produktu

Jako první vás upoutá vůně kvetoucího bílého jasmínu, který se mísí s citrusovým pomelem, následně vás uchvátí dřevité bílé pižmo. A až budete zcela omámeni, rozhlédnete se po zdroji této úžasné vůně a zjistíte, že vychází z vaší nové svíčky!


Víte, co je na této svíčce ještě úžasné? Složení. Používáme pouze prvotřídní vosk a vybrané ingredience, abychom zajistili čistou, konzistentní vůni naplňující místnost, která vám zpříjemní život.


Svíčka Jasmine and Pomelo je vybavena speciálně navrženým víčkem, které bezpečně zapadá do dna sklenice a funguje jako podstavec pro vaši svíčku. Vytváří tak elegantní vzhled, díky němuž se v každé místnost budete cítit jako doma.


A protože víme, jak důležité je mít svíčky, které hoří bezpečně a čistě, ujistili jsme se, že každá z našich svíček používá 100% bezolovnaté bavlněné knoty, které jsou ručně narovnávány, aby byly vycentrované - což vám zajistí nejlepší možné hoření.


Barevný sójový vosk prvotřídní kvality zajišťuje vždy čisté a konzistentní hoření.


Hlava: bílé pižmo, červené ovoce, pomeloSrdce: jasmín, banánový list, orientální vůněZáklad: bílé pižmo, santálové dřevo, vanilka

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Yankee Candle
UCPS kód 5316762
UPC kód (EAN) 5038581111919
Pozice v kategorii 186. (v Svíčky)
Pozice v kategorii 2851. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.