UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Zadní kryt MagFlow s podporou MagSafe pro Apple iPhone 15 Plus, modrý

Značka: prodejce neuvedl

Zadní kryt  MagFlow s podporou MagSafe pro Apple iPhone 15 Plus, modrý

Popis produktu

FIXED MagFlow s podporou funkce MagSafe představuje tvrzený kryt v novém stylovém designu, který spolehlivě udrží váš iPhone v bezpečí za každé situace. Jeho povrch tvoří Liquid silicon - lehký a přesto odolný materiál, který je oproti klasickým silikonovým krytům hebký na dotek, neklouže a příjemně se drží v ruce. Decentní vzhled pouzdra je doplněn metalickými kryty bočních tlačítek a okraje výřezu pro fotoaparát. Na vnitřní straně chrání vložený telefon vystýlka z mikrovlákna. Díky integrovaným magnetům kryt dokonale přilne k telefonu a perfektně spolupracuje s veškerým MagSafe příslušenstvím. Bezdrátové nabíjení tak bude jednodušší a efektivnější než kdy dříve, stačí přicvaknout MagSafe nabíječku přímo ke krytu. Tělo krytu FIXED MagFlow je vyztuženo tvrzenou skořepinou a může se tak pochlubit vysokou odolností před různými pády a nárazy. Lehce přesahující okraje krytu chrání displej telefonu i čočku fotoaparátu před poškrábáním například při položení na stůl. FIXED MagFlow je navržen přesně na míru danému modelu telefonu, dokonale sedí a snadno se nasazuje i sundává. Vlastnosti:- zadní tvrzený kryt pro iPhone 15 Plus - integrované magnety pro podporu MagSafe příslušenství - Liquid silicon - speciální lehký a odolný materiál s hebkým povrchem příjemným na dotek - 360° ochrana vašeho telefonu před nárazy, poškrábáním i nečistotami - metalické detaily doplňující design - vnitřní strana krytu s vystýlkou z mikrovlákna - precizní provedení přesně kopíruje tvar telefonu - kompatibilní s MagSage i klasickými bezdrátovými nabíječkami - ochranné metalické krytky ovládacích tlačítek - zvětšené hrany okolo displeje a fotoaparátu pro dodatečnou ochranu před poškrábáním - neklouže a příjemně se drží v ruce
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FIXED
UCPS kód 5364497
UPC kód (EAN) 8591680156245
Pozice v kategorii 9363. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 14302. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.