Zahradní gril Kaminer 9790

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní gril Kaminer 9790

Popis produktu

GRIL S KRYTEM A TEPLOMĚREM - díky tomu, že zahradní gril Kaminer má zakrytí, dává nám mnohem větší možnosti. Připravíme náročnější jídla, jako jsou velké kousky masa, zeleniny a dokonce i pizzu. Kromě toho, že může být použit jako běžný gril bez víka, může nahradit troubu i na čerstvém vzduchu. Díky možnosti cirkulace vzduchu získáme efekt horkého vzduchu, který rovnoměrně distribuuje vzduch dovnitř. Teploměr umožňuje přesně regulovat teplotu uvnitř grilu (do 300 stupňů Celsia). Čtení jeho údajů je velmi snadné, zatímco stupnice jasně ukazuje teplotní rozsah vhodný pro různé druhy masa.


NUTNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - gril je dodáván s příslušenstvím, které vám umožní připravit senzační jídla: špachtlí, vidličkou a kleštěmi. Vyrobeno z nerezavějící oceli. Mají pohodlné dřevěné rukojeti a díky speciálním řemínkem je můžete zavěsit kdekoli. Speciální ventilátor vám pomůže zapálit tradiční gril. Teď to bude trvat už jen chvíli. Součástí soupravy jsou i dvě ohnivzdorné teflonové rošty s nepřilnavým povrchem, díky kterým můžete na grilu snadno připravovat zeleninu, vejce nebo maso bez použití tuku.


KOLA - díky tomu, že zahradní gril je vybaven nohama na kolech, je jeho přeprava velmi jednoduchá. Můžete ho snadno přesunout na libovolné místo, i když jsou na něm připraveny pokrmy. Pro ještě snadnější přepravu má gril speciální rukojeť, díky níž můžeme pohodlně tisknout zařízení.


VYSOKÁ KVALITA VÝKONNOSTI - aby vám gril Kaminer sloužil co nejdéle, byl vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Jeho mísa a nohy byly vyrobeny z nerezavějící oceli. Díky tomu je odolný vůči vysokým teplotám. Natíral se práškovou metodou, která zabraňuje rezivění a dělá skvělý vzhled.


SPECIFIKACE:


barva: černámateriál: nerezová ocelrozměry (l / h / w): 80/49/120 cmrozměry roštu (délka / šířka): 45/35 cmrozměry spodní police (délka / šířka): 43/33 cmteploměr: anoovládání cirkulace vzduchu: anohmotnost: 14,2 kghmotnost balení: 15,2 kg


DODÁVANÉ:


Gril, špachtle, kleště, vidlička, dmychadlo a 2x teflonový rošt

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kaminer
UCPS kód 3740660
UPC kód (EAN) 5900779936522
Pozice v kategorii 138. (v Grily)
Pozice v kategorii 71813. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.