Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní lavice 125 cm ocel a WPC černá

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní lavice 125 cm ocel a WPC černá

Popis produktu

Tato zahradní lavice může být používána všude, kde je potřeba místo k sezení, které by bylo vysoce odolné vůči opotřebení a povětrnostním vlivům, ale zároveň také pohodlné. Dá se umístit do parků, na školní hřiště, do areálů vysokých škol atd.Má velkorysou délku 120 cm, což je obvyklý prostor dostačující pro sezení až 3 osob.Rám je vyroben z oceli, laťky jsou vyrobeny z dřevoplastu (neboli WPC), kombinace dřeva a plastu, což je bezpečný, ekologicky udržitelný a trvanlivý materiál pro venkovní použití. Zahradní lavici lze snadno přišroubovat k podkladu. Tato 3místná zahradní lavička je tou správnou volbou pro vaši zahradu nebo venkovní prostor. Materiál: ocel + WPC (dřevoplast)Barva: černáRozměry: 125 x 60,5 x 80,5 cm (D x Š x V)Šířka sedáku: 120 cmHloubka sedáku: 42 cmVýška sedáku od země: 39 cmPovrchová úprava: NátěrOdolné vůči povětrnostním vlivůmMaximální nosnost: 110 kg
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4021548
UPC kód (EAN) 8718475911319
Pozice v kategorii 1007. (v Zahradní lavice)
Pozice v kategorii 97880. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.