Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní plot s hroty ocel (1,5–1,75) x 6,8 m černý

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní plot s hroty ocel (1,5–1,75) x 6,8 m černý

Popis produktu

Vytvořte si kolem svého pozemku bezpečné oplocení s naším prvotřídním zahradním plotem! Jedná se o vysoce kvalitní ocelové hrazení, které tvoří 4 plotové dílce s 5 sloupky. Na délku měří celkem 6,8 metrů. Umožní vám vztyčit robustní bariéru okolo vaší zahrady, domu či komerčního pozemku.Plot je vyroben z vysoce odolné oceli, je tudíž mimořádně stabilní, pevný a odolný. Svislé pruty jsou nahoře zakončené hroty a silné vodorovné tyče slouží ke zpevnění rámu, aby vám oplocení poskytlo vysokou úroveň bezpečí a soukromí. Sestavení plotu je jednoduché.Barva: černáMateriál: ocelCelková délka: 6,8 mVýška: (1,5–1,75) mS hroty2 způsoby sestavení plotu: normálně a vzhůru nohamaSoučástí balení je i montážní příslušenstvíBalení obsahuje 4 x plotový dílec a 5 x sloupek
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4026366
UPC kód (EAN) 8719883714714
Pozice v kategorii 544. (v Pletiva a sítě)
Pozice v kategorii 100765. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.