Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní plot s hroty ocelový 1,7 x 0,8 m černý

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní plot s hroty ocelový 1,7 x 0,8 m černý

Popis produktu

Vytvořte si okolo vaší zahrady, domu nebo příjezdové cesty elegantní oplocení s naším zahradním plotem! Tvoří ho 1 plotový dílec se 2 sloupky a má celkovou délku 1,7 metrů. Umožní vám okolo vaší zahrady, domu, komerčního pozemku nebo výběhu pro zvířata postavit pevnou, robustní bariéru. Jedná se o bezpečný a bezúdržbový dekorativní zahradní plot.Náš zahradní plot tvoří svislé pruty nahoře zakončené hroty a pevné vodorovné výztuhy, které rám zpevňují. Poskytuje vysokou míru zabezpečení. Je zhotovený z vysoce odolné oceli ošetřené práškováním, a tudíž je výjimečně stabilní, pevný a dlouhodobě odolný. Sestavení zahradního plotu je snadné, veškerý montážní materiál je totiž součástí balení.Poznámka: Můžete zakoupit více sad, abyste dosáhli požadované délky plotu. Barva: černáMateriál: ocel s práškovým nástřikemCelkové rozměry: 170 x 130 cm (D x V)Výška plotového dílce: 80 cmRozměry sloupku: 3,4 x 130 cm (průměr x V)S hrotyMontážní materiál je součástí baleníBalení obsahuje 1 x plotový dílec a 2 x sloupekMůžete si nakoupit více kusů, abyste dosáhli požadované délky plotu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4024548
UPC kód (EAN) 8719883586915
Pozice v kategorii 228. (v Pletiva a sítě)
Pozice v kategorii 100046. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.