Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní plot WPC 526 x 106 cm hnědý

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní plot WPC 526 x 106 cm hnědý

Popis produktu

Naše plotové dílce mohou sloužit jako součást zahradního oplocení nebo jako plot okolo domu, který vám zajistí soukromí a bezpečí.WPC plot vypadá z jedné strany jako přírodní dřevo a z druhé má běžný potisk, takže si můžete vybrat, který design se vám líbí víc. Náš dřevoplastový panel nevyžaduje žádnou dodatečnou údržbu, jako je olejování nebo natírání. Je velmi odolný vůči hnilobě i rzi. Horní hliníkový profil vám umožní plotové desky pevně připojit jednu ke druhé, a zvýšit tak jejich pevnost a odolnost proti nárazu. Design modulárního systému usnadňuje instalaci plotových prken a dává vám možnost plot dle libosti rozšiřovat. Na každém sloupku se nachází tři drážky, takže můžete plot sestavovat různými způsoby, například v jedné rovině (180 stupňů), v pravém úhlu (90 stupňů) nebo do tvaru písmene T. Balení obsahuje 19 WPC desek, 4 sloupky a 3 hliníkové lišty.Sestavení plotu je snadné.Barva: hnědáMateriál: dřevoplast + hliníková lišta a sloupkyCelkové rozměry: 526 x 106 cm (Š x V)Rozměry jednotlivých desek: 170 x 20,3 cm (D x Š)Délka lišty: 170 cmRozměry sloupku: 7 x 7 x 105 cm (D x Š x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:19 x plotová deska4 x sloupek s ocelovou základnou3 x hliníková lišta
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027006
UPC kód (EAN) 8719883908915
Pozice v kategorii 628. (v Pletiva a sítě)
Pozice v kategorii 100898. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.