Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní plot WPC 699 x 106 cm hnědý

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní plot WPC 699 x 106 cm hnědý

Popis produktu

Naše plotové dílce mohou sloužit jako součást zahradního oplocení nebo jako plot okolo domu, který vám zajistí soukromí a bezpečí.WPC plot má z jedné strany potisk dřevěné kresby a z druhé běžný potisk, takže si můžete vybrat, který design se vám líbí víc. Náš dřevoplastový panel nevyžaduje žádnou dodatečnou údržbu, jako je olejování nebo natírání. Je velmi odolný vůči hnilobě i rzi. Horní hliníkový profil vám umožní plotové desky pevně připojit jednu ke druhé, a zvýšit tak jejich pevnost a odolnost proti nárazu. Design modulárního systému usnadňuje instalaci plotových prken a dává vám možnost plot dle libosti rozšiřovat. Na každém sloupku se nachází tři drážky, takže můžete plot sestavovat různými způsoby, například v jedné rovině (180 stupňů), v pravém úhlu (90 stupňů) nebo do tvaru písmene T. Balení obsahuje 24 WPC desek, 5 sloupků a 4 hliníkové lišty.Sestavení plotu je snadné.Barva: hnědáMateriál: dřevoplast + hliníková lišta a sloupkyCelkové rozměry: 699 x 106 cm (Š x V)Rozměry jednotlivých desek: 170 x 20,3 cm (D x Š)Délka lišty: 170 cmRozměry sloupku: 7 x 7 x 105 cm (D x Š x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:24 x plotová deska5 x sloupek s ocelovou základnou4 x hliníková lišta
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027007
UPC kód (EAN) 8719883908922
Pozice v kategorii 629. (v Pletiva a sítě)
Pozice v kategorii 100896. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.