Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní slunečník s ocelovou tyčí 300 cm barva taupe

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní slunečník s ocelovou tyčí 300 cm barva taupe

Popis produktu

Tento vkusný slunečník vám poskytne stín a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením.Stříška slunečníku je vyrobena z polyesterové tkaniny, která nepropouští škodlivé UV záření a nevybledne, a poskytne vám optimální ochranu před sluncem. Navíc se snadno čistí. Je vybavena pevnou křížovou základnou pro větší stabilitu. Silná ocelová tyč s 6 odolnými žebry zajišťuje, že se slunečník nehýbe a hodně toho vydrží. Tento jedinečný slunečník se dokáže otáčet o 360 stupňů, takže si úhel stříšky můžete jednoduše nastavit podle pohybů slunce. Položku je snadné sestavit.Upozornění: Pokud bude slunečník vystavený silnému dešti, doporučujeme ho ošetřit impregnací.Barva: taupeMateriál: tkanina + ocelová tyč a žebraCelkové rozměry: 300 x 230 cm (průměr x V)Rozměry křížového podstavce: 100 x 60 cm (D x Š)Průměr tyče: 42 mmOtočný o 360 stupňůDisponuje 6 ocelovými žebryMateriál: Polyester: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3980781
UPC kód (EAN) 8718475711407
Pozice v kategorii 2776. (v Slunečníky a markýzy)
Pozice v kategorii 85209. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.