Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní slunečník s ocelovou tyčí pískový 180 cm

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní slunečník s ocelovou tyčí pískový 180 cm

Popis produktu

Zahradní slunečník je vyrobený z polyesteru, který je odolný vůči UV záření a blednutí barev, je tudíž ideální pro blokování škodlivého UV záření.Stříšku pevně podepírají žebra slunečníku. Když je roztažená, zajišťuje ji k tomu pevný kolík na středové tyči. Slunečník můžete zasadit do svého stávajícího slunečníkového stojanu nebo do středu stolů s otvory na slunečník. Abyste se mohli optimálně chránit před sluncem, je možné úhel slunečníku upravit a naklonit ho tak, jak potřebujete.Barva: pískováMateriál: polyester, ocelCelková výška: 200 cm Délka oblouku slunečníku: 180 cm Odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření Funkce nakloněníMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3978731
UPC kód (EAN) 8720286204962
Pozice v kategorii 2361. (v Slunečníky a markýzy)
Pozice v kategorii 84464. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.