Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní sprcha nerezová ocel sloupková

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní sprcha nerezová ocel sloupková

Popis produktu

Náš multifunkční sprchový panel má stylový design a je skvělým doplňkem do vaší zahrady a na terasu.Sprchový panel je vyrobený z odolné nerezové oceli s kartáčovaným povrchem a má překrásný zaoblený design. Nabízí dvě různé funkce: dešťovou sprchu a ruční sprchovou hlavici, mezi kterými lze jednoduše vybírat pomocí páčky. Dopřejte si tu pravou relaxaci při každém sprchování a potěšte se krásou moderního stylu tohoto sprchového panelu!Montáž sprchového panelu je snadná. Zásilka obsahuje veškeré montážní příslušenství.Poznámka: Nejedná se o solární produkt ani o panelový systém horké sprchy.Barva: stříbrnáMateriál panelu: nerezová ocel 201 s kartáčovaným povrchemCelkové rozměry: 10 x 6,5 x 210 cm (Š x H x V)Rozměry sloupku: 10 x 6,5 cm (D x Š)Rozměry základny: 20 x 12 cm (D x Š)Průměr dešťové sprchy: 15 cmRozměry ruční sprchy: 2,8 x 2,8 x 21 cm (Š x H x V)Délka flexibilní hadice z nerezové oceli: 150 cmFunkce: dešťová sprcha, ruční sprchaSilikonové trysky jsou odolné vůči tvorbě vodního kameneBalení obsahuje montážní příslušenstvíStandardní 1/2" instalatérské přípojkySnadná montáž
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3969590
UPC kód (EAN) 8719883783338

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.