Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zahradní taburet z palet s poduškou borové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

Zahradní taburet z palet s poduškou borové dřevo

Popis produktu

Na tomto trendovém zahradním taburetu z palet s poduškou si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Nadčasový design nábytku z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.Podnožka je vyrobená z masivního borového dřeva, takže je velice odolná a stabilní. Má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Poduška na palety je čalouněná 100% polyesterem a má husté polstrování, je proto nesmírně měkká a zajistí vám maximální pohodlí. Taburet vám přijde skvěle vhod, pokud se chcete s rodinou podívat na film, zahrát si video hry nebo si vychutnat pěkné počasí na dvorku. Nábytek má modulární design, což znamená, že je zcela flexibilní a lze ho snadno přesouvat a přizpůsobovat různým prostředím. Můžete ho také zkombinovat s dalšími modulovými díly a vytvořit si originální zahradní sedací soupravu přesně podle vašich představ!Upozornění: Dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.Barva polštáře: modráMateriál: masivní borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry taburetu: 60 x 60 x 41,5 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 6 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x taburet1 x poduška na sedák
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4008078
UPC kód (EAN) 8720286256299
Pozice v kategorii 207. (v Zahradní lavice)
Pozice v kategorii 90565. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.