Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Zimní dilatační zátka do skimmeru se 2 uzávěry HDPE

Značka: prodejce neuvedl

Zimní dilatační zátka do skimmeru se 2 uzávěry HDPE

Popis produktu

Tato zimní dilatační zátka poskytuje ideální ochranu, aby vám váš bazénový skimmer během zimy nezamrznul.Zimní dilatační zátka do skimmeru je vyrobena z HDPE (polyethylenu s vysokou hustotou), jenž se vyznačuje vynikající pevností a odolností. Zátka je dlouhá, dutá plastová trubice, kterou lze našroubovat do otvoru skimmeru a ochránit tak skimmer před popraskáním v chladném zimním období. Zátka se zpravidla používá, když je bazén naplněný vodou. Dilatační zátka má 2 uzávěry, které jsou vhodné pro zátky o průměru 1,5" (3,81 cm).Materiál: HDPE (polyethylen s vysokou hustotou)Velikost hlavy: 1/2" a 2"Velikost zátky: 1,5"Se 2 zátkami
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3970278
UPC kód (EAN) 8718475719274

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.