Zotter Bio hořká čokoláda Portské a fíky, 70 g

Značka: prodejce neuvedl

Zotter Bio hořká čokoláda Portské a fíky, 70 g

Popis produktu

Nadčasová klasika fíků a portského vína, ovšem v nové podobě hořké čokolády se 70 % kakaa slazené javorovým cukrem, zdravější alternativy běžného cukru. Kousky fíků marinovaných v portském víně, se pak vynořují jako ovocné a vzrušující křupavé překvapení z krémové čokoládové ganache, která z 60 % tvoří náplň této exkluzivní fair trade bio čokolády. Čokoládovna Zotter používá ceněné portské Romariz Reserve Ruby Port s výrazně ovocnou chutí vyzrálé v dubových sudech skutečně v Portugalsku.


Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade. Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.


Složení: kakaové máslo, portské víno, kakaové máslo, javorový cukr, datlový cukr, sušené fíky, sušené plnotučné mléko, med, tamarindová pasta (tamarindy, voda), sušené odstředěné mléko, sůl, vanilkový prášek. Obsahuje více než 2 % alkoholu.Všechny suroviny kromě vody a soli pochází z ekologického zemědělství. Obsah kakaa v čokoládě min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, vajec, sezamu a sóji. Bez lepku.

 Energetická hodnota:
1954 kJ/471 kcal


 Tuky:
31 g


      z toho nasycené mastné kyseliny:
19 g


 Sacharidy:
33 g


      z toho cukry:
29 g


 Bílkoviny:
6,7 g


 Sůl:
0,27 g 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Zotter
UCPS kód 1966350
UPC kód (EAN) 9006403058007
Pozice v kategorii 76. (v Čokolády)
Pozice v kategorii 572. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.