Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřeva, 150ml NATURE7

Značka: prodejce neuvedl

Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřeva, 150ml NATURE7

Popis produktu


Aroma difuzér Fuji, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, imitace světlého dřeva, 150ml
Zvlhčovač vzduchu s difuzérem v designu přírodního dřeva (imitace dřeva). Aromatizuje a zvlhčuje vzduch kombinací účinků vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Aromadifuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.
Bez přidání esenciálního oleje vám aromadifuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.
Díky neutrálnímu designu světlého přírodního dřeva stylově doplní vybavení všech obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Výhodou tohoto modelu je malý rozměr, díky kterému se aromadifuzér pohodlně vejde i na váš pracovní stůl. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.
Používejte vždy kvalitní oleje. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.Během provozu aromadifuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aromadifuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aromalampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.
Obsluha aromadifuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj zapnete stiskem horního tlačítka (M). Nastavíte tak režim 3 minuty provoz/ 1 minuta pauza. Po druhém stisknutí bude aromadifuzér v provozu bez přestávek. Aromadifuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Pro vypnutí přístroje stiskněte totéž tlačítko potřetí. Pomocí dolního tlačítka (L) můžete nastavit režim barevného podsvícení. Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aromadifuzér sám vypne. Elegantní interiérový doplněk.
Hlavní přednosti

    velmi jednoduchá obsluha
    šetrně uvolňuje aromatický olej
    možnost nastavení režimu 3 minuty provoz/ 1 minuta pauza
    díky malé velikosti vhodný jako elegantní doplněk i na váš pracovní stůl
    režim barevného podsvícení - až 7 barev
    tichý a bezpečný provoz
    automatické vypnutí při vyprázdnění nádobky na vodu

Hlavní technické parametry:

příkon: 7W
objem nádobky: 100ml
rozměry (základna x výška): Ř13x10cm
hmotnost: 222g
 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce NATURE7
UCPS kód 339823
UPC kód (EAN) 8595126979078
Pozice v kategorii 1. (v Aroma difuzéry)
Pozice v kategorii 21. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Dotazy a odpovědi:

Dobrý den, pane Munzare,

rád bych se Vás zeptal, zda-li výrobek vyrábí vaše společnost nebo jste pouze překupníkem zboží.

Pokud je vše ve Vaší režii, rád koupím několik kusů.

S krásného dne

Felix Straka
Dobrý den pane Strako,

nejsme výrobcem, avšak máme difuzér skladem v dostatečném množství. Pokud budete mít zájem, rád Vám zašlu cenovou nabídku? Prosím, o kolik kusů byste měl zájem?

S přáním příjemného zbytku dne

Vojtěch Munzar

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.