• Úvod
  •  » 
  • Podnikejte na internetu bez starostí

Podnikejte na internetu bez starostí

Jak začít prodávat na marketplace 
bez investic a bez starostí s e-shopem?
 
Prodávejte a vydělávejte s námi
   
 STÁHNOUT E-BOOK ZDARMA 
Nebo rovnou zaregistrujte svou firmu a začněte prodávat své zboží HNED :) 
   
 
ZAČÍT VYDĚLÁVAT 
Prodávejte a vydělávejte s námi

Co je to marketplace?

Marketplace je vlastně takový on-line obchodní dům, který zprostředkovává kontakt mezi nakupujícím a prodávajícím. Obvykle vlastní zboží nemá, ani ho nenakupuje a nepřeprodává. Je to virtuální prostor, kde si zákazník může nakoupit prakticky cokoliv - stejně jako ve velkém obchodním domě.

Marketplace má ovšem oproti kamenným obchodním domům velkou výhodu. Není omezen místem a může tak nabízet zboží mnoha prodejců najednou. Má také menší náklady, takže i náklad pro prodejce je nesrovnatelně menší. Díky své otevřenosti může v marketplace často prodávat i malý výrobce, který by si jinak nemohl poplatky obchodních domů dovolit. Marketplace také sám zajišťuje marketing, zákaznickou podporu, platební možnosti a mnohem více. S těmi lepšími dokážete proniknout i na zahraniční trhy

V ČR takový marketplace dlouho chyběl. Nyní přichází Memark a to s velmi neobvyklou provizní strategií, která může pomoci i malým podnikatelům rozjet on-line podnikání:  „Nic neprodáš, nic neplatíš”.

Prodávejte a vydělávejte s námi

Proč prodávat na marketplace Memark?

Marketplace je pro prodejce veškerého zboží velmi populární. Na ta největší si lidé navykli natolik, že chodí hledat a nakupovat zboží rovnou tam – než aby si zboží vyhledali v Googlu a pak si proklikali e-shopy v jejich okolí, zamíří rovnou „ke zdroji“. Vědí, že na marketplace najdou všechno.

Podíl marketplaces na trhu se stále zvyšuje a v roce 2020 by měl dosáhnout 39% podílu na celkovém maloobchodním prodeji na internetu.
Chcete jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje? Využijete šanci prodávat na marketplace Memark.

Prodávejte a vydělávejte s námi

Pro koho je marketplace Memark?

Marketplace Memark je otevřen všem druhům zboží, které se dají prodávat po internetu. Jsme tu pro všechny, kdo chtějí posunout svůj on-line prodej na novou úroveň, pro každého rozvážného začátečníka, pro každého výrobce, který se nechce nechat obírat i pro každou maminku, která si chce na mateřské přivydělat. Jsme tu pro všechny, kteří chtějí vydělat v on-line světě. Díky legislativním omezením ovšem zatím potřebují všichni prodejci IČO.

Více informací v e-booku, který je níže ke stažení ZDARMA :)

Stáhněte si ukázku, jak co nejrychleji začít prodávat na marketplace ZDARMA

povinné položky

Nebo rovnou zaregistrujte svou firmu a začněte prodávat HNED :) 
   
 
 ZAČÍT VYDĚLÁVAT 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.