Sušené pomerančové chipsy

Značka:

Sušené pomerančové chipsy

Barva:

pomeranč Sušená hruška Sušené ananasové kroužky Sušené banánové plátky

Popis produktu

Zobrazit více

Popis produktu

Zobrazit více

Popis produktu

Sušené hruškové plátky jsou dokonalou sladkou svačinkou. Sušíme je ze šťavnatých hrušek.Slibujeme nezapomenutelné okamžiky pro vaše chuťové buňky. Jen čistě sušené hrušky, nesířené, bez přidaných konzervačních látek, cukru a dalších zbytečných aditiv. Můžete je zobat jen tak nebo přisypat do ranní kaše, ozdobit s nimi mléčnou rýži nebo domácí müsli.
Sušená hruška je dietní produkt, která je bohatá na vlákninu.Toto ovoce se zdá sladší než jablka, i když obsah cukru v něj je nižší.Hruška obsahuje: vitamíny A, B, C a E, železo, měď, jód, zinek.
Průměrné výživové hodnoty na 100g:Energetická hodnota - 1363 kJ / 326 kcal;Tuky - 1,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g;Sacharidy - 71 g, z toho cukry 66 g;Bílkoviny - 2 g;Sůl - 0,01 g;Složení: 100% hruška. Žádný cukr ani přísady.Datum spotřeby: 9 měsíců.

Zobrazit více

Popis produktu

Sušene ananasové kroužky je náš HIT! 

Ananasy po celém světě se stále sklízejí ručně, bez speciálního vybavení.
V tomto exotickém ovoci je enzym, který zlepšuje vstřebávání bílkovin v těle.
Ananas obsahuje: vitamíny A, B, C, PP, draslík, vápník, mangan, fosfor, hořčík, sodík, železo.

Nutriční hodnota na 100 g produktu:energetická hodnota: 1188kJ / 284 kcalbílkoviny: 2,16 gtuky: 1,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 gsacharidy: 61,2 g, z toho cukry 55 gSložení: 100% ananas. Žádný cukr ani přísady.Datum vypršení platnosti: 12 měsíců.

Zobrazit více

Popis produktu

Banánové plátky měkké jsou sladké a vydatné. Skvělá nahrada sladkého dezertu.Celý proces sušení je velmi šetrný, nepřidává se žádný cukr ani tuk a banány nejsou sířeny, díky tomu jsou voňavé banánové plátky krásně měkké a lahodné a získají přírodní karamelovou barvu. Banán v této podobě oceníte také při sportu nebo na túrách. Je totiž rychlým zdrojem energie a spousty vitamínů.

Velký obsah draslíku v banánu ušetří před svalovými křečemi zvláště u sportovcu.
Banány pomáhají bojovat s depresí a špatnou náladou.
Banán obsahuje: vitamíny B, C, PP, draslík, sodík, fosfor, hořčík.

Průměrné výživové hodnoty na 100g:Energetická hodnota - 390 kcal / 1632 kJ;Tuky - 1,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g;Sacharidy - 80,5 g, z toho cukry 72 g;Bílkoviny - 3,9 g;Sůl - 0,45 g
Složení: 100% banán. Žádný cukr, tuk ani přísady.Datum spotřeby: 9 měsíců.

Zobrazit více

Detaily produktu

UCPS kód 2214402

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.