Fujifilm INSTAX MINI 12 - White

Značka: prodejce neuvedl

Fujifilm INSTAX MINI 12 - White

Popis produktu

Hravý instantní fotoaparát INSTAX mini 12, který je nabitý snadno použitelnými režimy a ovládacími prvky, srší radostí, kreativitou a barvami.

Integrované zrcátko na selfie a režim pro focení detailů:
Selfie fotky? Pro ty se INSTAX mini 12 zrodil. Díky dokonale umístěnému zrcátku, režimu focení zblízka, automatickému ovládaní blesku a veselým mini fotkám je mini 12 mnohem víc než jen pěkná krabička. Je to opravdový specialista na focení selfie snímků.

Připraven na cestu:
Buď v klidu. Fotoaparát mini 12 je vybaven automatickou expozicí a ovládáním blesku, takže stačí zamířit a vyfotit. Nemusíš si lámat hlavu s nastavením ani pamatovat na zapnutí blesku, ale přesto pokaždé pořídíš snímky plné radosti a Zábavy s velkým Z.

Stačí jen otočit a je to:
INSTAX mini 12 je navržen tak, aby udržel krok s tempem tvého života, ať už tě dobrodružství zavedou kamkoli. To je důvod, proč je tento fotoaparát vybaven super jednoduchými ovládacími prvky, aby ho mohli vyzkoušet všichni tví přátelé. Zapni ho otočením. Otáčej dál, a vstup do režimu focení zblízka. Dalším otočením ho vypneš. To je vše, lekce je u konce.

Zaostři na svůj záběr:
Představujeme korekci paralaxy. Ptáš se, co to vůbec je? Je to elegantní způsob, jak říct, že to, "co vidíš, taky dostaneš". Po přepnutí do režimu focení zblízka se nastavitelný hledáček elegantně propojí s objektivem, takže získáš záběr, který vidíš. Mluvíme o milimetrech, ale když jsi takhle blízko, není prostor pro chybu.

Styl, který vynikne:
Díky bublinkovému „nafukovacímu“ ikonickému designu je fotoaparát INSTAX mini 12 ještě hravější a atraktivnější. Máš na výber z pěti barevných variant – Pastel Blue, Mint Green, Blossom Pink, Lilac Purple a Clay White - náš kolorimetr jede na plné obrátky.

High five:
Pět sekund. To je rychlost. Naši odborníci ze společnosti Fujifilm by za tak krátkou dobu pravděpodobně nedokázali ani naplnit a zavázat balónek s vodou, ale zato se jim podařilo pokořit pětisekundovou rychlost tisku. A to vše bez kompromisů v kvalitě obrazu. To si zaslouží placáka.

Hledáček:
Optický hledáček (Real image), 0,37× s regulací cílového bodu
Funkce korekce paralaxy při režimu focení zblízka

Objektiv:
2 komponenty, 2 členy
Ohnisková vzdálenost - f = 60 mm, 1:12,7
Rozsah záběru - 0,3 m a více (pro vzdálenosti 0,3 m až 0,5 m použijte režim focení zblízka)

Expozice:
Naprogramovaná elektronická závěrka - 1/2 až 1/250 sekundy. Pomalá synchronizace při nedostatku světla
Citlivost - Lv 5,0 až 14,5 (ISO 800)
Řízení expozice - automatické

Blesk:
Konstantní zážehový blesk (automatické nastavení světla), doba obnovení: 7 sekund nebo méně (při použití nových baterií)
Účinný dosah blesku: 0,3 až 2,7 m

Fotografické režimy:
Standardní, focení zblízka

Napájecí zdroj:
Dvě alkalické baterie (LR6) velikosti AA, kapacita: cca 10 minifilmových balíčků instax po 10 kusech

Rozměry:
104 mm × 122 mm × 66,6 mm
306 g (bez baterií, poutka a filmu)
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Fujifilm
UCPS kód 4988905
UPC kód (EAN) 4547410489095

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.