Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

English Tea Shop Sypaný zelený čaj Sencha 80 g, bio ETS80

Značka: prodejce neuvedl

English Tea Shop Sypaný zelený čaj Sencha 80 g, bio ETS80

Popis produktu

Sypaný zelený čaj Sencha v bio kvalitě od značky English Tea Shop vás překvapí lehkou a čistou chutí. Chutná jemně po čerstvě posekané trávě. Díky obsahu teinu Vám čaj dodá energii a povzbudí tělo i mysl. 


Zelený čaj Sencha se napařuje, aby byla minimální oxidace, tudíž má vysoký podíl minerální látek, tříslovin a fukamarinů. Čaj je vhodný pokud chcete udržet svoji váhu a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Navíc zelený čaj obsahuje antioxidanty, které brání předčasnému stárnutí. Také má protiplísňové a hojící účinky.


English Tea Shop nabízí čistě přírodní čaje bez syntetických příchutí a barviv. English Tea Shop nese certifikáty biofairtrade a veškerý obalový materiál i samotné čajové sáčky jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. Jejich výroba je zcela bezuhlíková


Příprava: Čajovou lžičku čaje zalijte 0,2 l  vodou o teplotě 70 °C  a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.


Tip: Čaj je možné připravit i jako ledový nápoj. 


Složení: zelený čaj*


*Bio


Výrobce: English Tea Shop (UK) Ltd, Devonshire House, 1 Devonshire Street, London W1W 5DR


Země původu: Srí Lanka


Obsah: 80 g + dřevěná odměrka

Ean kód: 680275059905

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce English Tea Shop
UCPS kód 1211808
UPC kód (EAN) 680275059905
Pozice v kategorii 234. (v Čaje)
Pozice v kategorii 368. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.