Podpora
E-mail: podpora@memark.cz Telefon: +420 491 47 00 47
(telefonicky nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hodin)

Oslavy, grilování a karnevaly

Řadit:
Zobrazit:
Karneval Plastové nádobí
Zobrazit více
nalezeno 8 produktů
GIIL Čelenka s černo a bordó květy Vínová
GIIL Čelenka s černo a bordó květy Vínová
124 
Detail

Kovová čelenka potažená černou látkou ozdobená osmi květy, které mají černou a tmavě červenou barvu. Kovové části jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejlepší povrch,lesk a odstín.

GIIL Čelenka kočičí ouška černá
GIIL Čelenka kočičí ouška černá
99 
Detail

Kovová čelenka potažená černou látkou, ozdobená kočičími oušky potaženými krajkou. V objednávce do poznámky napište vámi zvolenou barvu! ( černá, bordó ) Kovové části jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejlepší povrch,lesk a odstí ...

GIIL Spona s krajkou a pavučinou černá
GIIL Spona s krajkou a pavučinou černá
159 
Detail

Krajkovaná černá spona se stříbrnou pavučinkou na které je zavěšen pavouček. Ve středu pavučinky je černá růžička.Šířka 14cm.Kovové části jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejlepší povrch,lesk a odstín.

GIIL Semišová kočičí ouška černá
GIIL Semišová kočičí ouška černá
99 
Detail

Kovová čelenka potažená černou látkou s černými semišovými kočičími oušky, na kterých jsou číré kamínky. Ideální na halloweenskou párty. Kovové části jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejlepší povrch,lesk a odstín.

GIIL Sponky černé růžičky černá
GIIL Sponky černé růžičky černá
139 
Detail

Sada čtyř sponek stříbrné barvy s černou látkovou růžičkou.Velikost růžičky 3cm. Délka sponky 5,5cmKovové části jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejlepší povrch,lesk a odstín.

GIIL Sponky bordo růžičky Červená
GIIL Sponky bordo růžičky Červená
139 
Detail

Sada čtyř sponek stříbrné barvy s bordo látkovou růžičkou.Velikost růžičky 3cm. Délka sponky 5,5cmKovové části jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejlepší povrch,lesk a odstín.

GIIL Chlupatý přívěsek netopýr černá
GIIL Chlupatý přívěsek netopýr černá
159 
Detail

Chlupatý nadýchaný přívěsek s netopířími křídly se zlatavým řetízkem s karabinkou pro zavěšení na klíče, kabelku, či kufr. Odhadovaný průměr 8cm a rozpětí křídel 18cm Kovové části bižuterie jsou vyrobeny z obecných kovů, kde nejvíce používaným materiálem je slitina mědi a zinku v různých poměrech. Tyto slitiny jsou upraveny galvanizací, jejímž úkolem je dát bižuterii co nejle ...

Plastový kelímek s potiskem, 3 ks P1980
Plastový kelímek s potiskem, 3 ks P1980
109 
Detail

Rozverný kelímek s roztomilým potiskem je vhodný nejen pro děti. Je vyroben z kvalitního, zdravotně nezávadného plastu. Ideální k podávání nápojů, ale také dětem v létě na hraní k bazénku nebo do písku. Záleží na Vás. Objem 250 ml. Sada 3 kusů

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.