Podpora
E-mail: podpora@memark.cz Telefon: +420 491 47 00 47
(telefonicky nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hodin)

Síťové prvky

Řadit:
Zobrazit:
nalezeno 978 produktů
UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
433 
Detail

- 19" Patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 4x 6 dual IDC - výška 1U - zadní zářez - barva černá

OPTIX LC Optická spojka MM Duplex
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex
37 
Detail

OPTIX LC Optická spojka MM Duplex

Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, černý
Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, černý
414 
Detail

DIGITUS 19" 2U cable management panel 5x rings, Color black RAL 9005 Suitable for all 19" applications in every DIGITUS 19" cabinet. Insertable for cable management. • fixing at 19" mounting angles • sheet steel • 5 cable clamps • RAL 9005

UTP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním
UTP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním
929 
Detail

- 19" Nestíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole - 24 nestíněných RJ45 portů - výška 1U - CAT.6 - zadní zářez - barva černá

STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
889 
Detail

- 19" Stíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole - 24 stíněných RJ45 portů - výška 1U - cat. 5e - horní zářez - barva černá

OPTIX ST Optická spojka SM
OPTIX ST Optická spojka SM
20 
Detail

OPTIX Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru

OPTIX SC Optická spojka SM
OPTIX SC Optická spojka SM
13 
Detail

Opticord Optická Spojka SC- duplexní SM

OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
28 
Detail

OPTIX SC Optická spojka MM Duplex

Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA
494 
Detail

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, ISO/IEC 11801 • Housing and front cover in metal, color black. • Unshielded RJ45 sockets, 8P8C. • Prepared for 19’’ installatio ...

Digitus Patch Panel 19",CAT6,8P8C,LSA,1U,24 x RJ45, nestíněný,černý
Digitus Patch Panel 19",CAT6,8P8C,LSA,1U,24 x RJ45, nestíněný,černý
667 
Detail

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, unshielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color black RAL 9005 Best performance and link quality for your network Manufactured acc. Link Performance Class E, for up to 250MHz, EN 50173 and ISO/IEC 11801 Cable installation via LSA strips, color codes based on EIA/TIA 568 A & B Fixing option for cable ties, central ground connection Suitable for 483m ...

Digitus Patch Panel, CAT5E, nestíněný, 19", LSA, 2U, 48 port
Digitus Patch Panel, CAT5E, nestíněný, 19", LSA, 2U, 48 port
939 
Detail

DIGITUS CAT 5e Patch Panel, unshielded, 48-port RJ45, 8P8C, LSA, 2U, Rack Mount Color black RAL 9005 Best performance and link quality for your network ISO/IEC 11801 and EN 50173 RJ45 jacks Cable installation via LSA strips, color codes based on EIA/TIA 568 A & B Fixing option for cable ties Suitable for 483mm (19") Rack Mount Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, ...

19" vyvazovací panel 1U jednostraná, plastová lišta, průchozí
19" vyvazovací panel 1U jednostraná, plastová lišta, průchozí
197 
Detail

19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta, průchozí Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - plastová lišta z přední strany - barva černá (foto je ilustrační) Vyvazovací panely jsou standardně dodávány ve velikosti 1U a 2U s různými způsoby uchycení pro vyvázání kabelů. ...

Vyvazovací panel 1U s plastovými oky
Vyvazovací panel 1U s plastovými oky
178 
Detail

Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - 5 x plastový háček o velikosti cca 3x3 cm umístěné z přední strany - barva černá

OPTIX ST Optický pigtail 09/125 1m G657A
OPTIX ST Optický pigtail 09/125 1m G657A
11 
Detail

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka ST - broušení PC (rovné) - singlemode 09/125 G657A - délka 1m - průměr sekundární ochrany 900um - polotěsná sekundární ochrana (max. stripnutí 5cm)

OPTIX LC Optický pigtail 09/125 1m G657A
OPTIX LC Optický pigtail 09/125 1m G657A
40 
Detail

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka LC - broušení PC (rovné) - singlemode 09/125 G657A - délka 1m - průměr sekundární ochrany 900um - polotěsná sekundární ochrana (max. stripnutí 5cm)

Digitus Fast Ethernet PCI Card 10/100Mbit Realtek WOL
Digitus Fast Ethernet PCI Card 10/100Mbit Realtek WOL
131 
Detail

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast Ethernet PCI Card 10/100MBIT, Realtek8139D,1 RJ-45, WOL for PCI 2.2 • Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20 / 200 Mbit full duplex • PCI Local Bus Rev.2.1 and 2.2 compatible • Suitable for all typical network environments Výrobek je dodáván s ...

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.