Podpora
E-mail: podpora@memark.cz Telefon: +420 491 47 00 47
(telefonicky nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hodin)

Kabely, adaptéry a konektory

Řadit:
Zobrazit:
nalezeno 1576 produktů
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 50cm modrý, bulk Snagless
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 50cm modrý, bulk Snagless
42 
Detail

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 50cm modrý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 1m modrý, bulk Snagless
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 1m modrý, bulk Snagless
55 
Detail

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 1m modrý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m modrý, bulk Snagless
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m modrý, bulk Snagless
32 
Detail

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m modrý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.

Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 10m modrý, bulk Snagless
Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 10m modrý, bulk Snagless
135 
Detail

Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 10m modrý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. Advantages : • Type of Cable: Category 6 • Type of Shielding: STP (foil shielded) • Type of Connector: Snagless Moulded RJ45 • Copper gauge: 24 AWG • Cable Jacket: PVC • Colour: Blue • Length: 10 Meters • 50-micron gold plated connector cont ...

UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC
UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC
1 495 
Detail

Kabely jsou testovány na 2 jednotkách pro testování kabelů v průmyslovém prostředí. V obou případech se zkoušejí podle nejpřísnějších požadavků na trhu - mezinárodní normy IEC 61156-5 na odpovídající kategorie kabelu. To znamená, že kabel , který prošel testem v tomto zařízení, bude vyhovovat i jiným normám (americkým, evropským atd), včetně pokusů s použitím Fluke třídy příst ...

DATCOM UTP kabel drát, Cat.5e, box 100m, PVC
DATCOM UTP kabel drát, Cat.5e, box 100m, PVC
605 
Detail

Instalační kabel určený pro rozvody strukturované kabeláže - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - typ vodiče: drát - cat.5e - 24 AWG - 100 m návin - barva šedá

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
113 
Detail

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, na omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, na omítku, bílá, LSA
114 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm, hloubka krabice 35 mm Modular Wall Outlet, CAT5E, fully Shielded 2 X Shielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA Surface Mounted, pure white • Category 5e, EIA TIA 568 and ISO IEC 11801 / EN 50173 • Suitable up to 100 MHz • Shielded 2 x RJ45 sockets 8P8C, strain relieving 40° socket angle • Integrated installation cable strain relief • Shielding from enclos ...

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m
144 
Detail

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
109 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm x hloubka 29 mm Modular Wall Outlet, CAT5E, fully Shielded 2 X Shielded RJ45 Socket, 8P8C,LSA Flush Mount, pure white Applicable for horizontal cabling systems acc. ISO/IEC 11801.2 Class Link-D • Category 5e, EIA TIA 568 and ISO IEC 11801 / EN 50173 • Suitable up to 100 MHz • Shielded 2 x RJ45 sockets 8P8C, strain relieving 40° socket angle • Int ...

Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
121 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm DIGITUS Modular Wall Outlet, CAT6, fully Shielded 2 X Shielded RJ45 Socket, 8P8C,LSA Flush Mount,RAL 9010 Tested for Link Performance Class E, for up to 250MHz, EN 50173 and ISO/IEC 11801 • Category 6 according to link performance EIA TIA 568, ISO IEC 11801 Class E, EN 50173 • For up to 250 MHz • 3P channel and permanent link certified • Shielde ...

DATACOM Telefonní kabel 4-žilový lanko 100m bílý
DATACOM Telefonní kabel 4-žilový lanko 100m bílý
189 
Detail

- telefonní kabel cat.3 určený pro telefonní rozvody - 4 žilový, 32 AWG, plochý - délka 100 m - barva bílá Související produkty: 4100 - Plug 4p4c RJ10 - balení 100 ks 4110 - Plug 6p4c RJ11 - balení 100 ks

DATACOM Telefonní kabel 4-žilový lanko 100m černý
DATACOM Telefonní kabel 4-žilový lanko 100m černý
193 
Detail

Telefonní kabel DATACOM určený pro telefonnní rozvody. - cat.3 - 4 žilový, 32 AWG, plochý - barvy vodičů: černá,červená,zelená, žlutá - materiál: CCS (poměděná ocel) - délka 100 m - barva černá Související produkty: 4100 - Plug 4p4c RJ10 - balení 100 ks 4110 - Plug 6p4c RJ11 - balení 100 ks

Zářezový nástroj 110
Zářezový nástroj 110
198 
Detail

Nástroj určený pro zařezávání UTP/STP kabelu do zásuvek, patch panelů se zářezovým typem 110.

Delock adaptér HDMI A samice/samice
Delock adaptér HDMI A samice/samice
40 
Detail

This HDMI adapter by Delock can be used to extend a HDMI connection. Specification • HDMI 19pin • Interface: female-female Package • Delock Poly bag

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
131 
Detail

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.