Podpora
E-mail: podpora@memark.cz Telefon: +420 491 47 00 47
(telefonicky nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hodin)

Kabely, adaptéry a konektory

Řadit:
Zobrazit:
nalezeno 2068 produktů
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 50cm modrý, bulk Snagless
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 50cm modrý, bulk Snagless
42 
Detail

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 50cm modrý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.

GEMBIRD Kabel redukce USB-IDE/SATA 2,5´´/3,5´´
GEMBIRD Kabel redukce USB-IDE/SATA 2,5´´/3,5´´
333 
Detail

Pomocí USB nyní připojíte HDD/CD-ROM s rozhraním SATA/IDE a velikostí 2,5"/3,5" USB to Parallel ATA (IDE) and Serial ATA interfaces adapter: access your any 2.5"/3.5" drive as a removable storage on any computer Features: * Supports any IDE and SATA storage devices: 2.5" or 3.5" hard drives, CD-drives, DVD-drives etc * Power adapter for your drive is enclosed * Real speed up ...

Kabel síťový GEMBIRD 1,8m VDE 220/230V napájecí, pravoúhlý konektor
Kabel síťový  GEMBIRD 1,8m VDE 220/230V napájecí, pravoúhlý konektor
62 
Detail

PC-186-VDE napájecí kabel se schválením VDE Německý typ zásuvky napájecí kabel 1,8m se schválením VDE balení bulk

Valueline VLTP90100I20 - Telefonní Kabel RJ10 (4P4C) zástrčka - RJ10 (4P4C) zástrčka Spirálový 2.00 m Slonová Kost
Valueline VLTP90100I20 - Telefonní Kabel RJ10 (4P4C) zástrčka - RJ10 (4P4C) zástrčka Spirálový 2.00 m Slonová Kost
BESTSELLER
14 
Detail

Tento kabel je vhodný k připojení telefonního sluchátka k telefonní jednotce.

OMEGA USB 3.0 USB-C kabel 1m 3A černý
OMEGA USB 3.0 USB-C  kabel 1m 3A černý
104 
Detail

High quality USB 3.0 cable Type-C Ultra high data transfer and fast charging. Technical parameters: lenght - 1m up to 5V/3A

YENKEE YTC 011 USB C na VGA adapter
YENKEE YTC 011 USB C na VGA adapter
126 
Detail

Specifikace: Materiál Hliník Vstup 1x USB C Výstup 1x VGA Délka kabelu 20cm Rozmery 47 x 26 x 14,5 mm Hmotnost 25 g Rozlišení až (4K) 1080p pri 60 Hz Systémové požadavky: Port USB C Windows Vista/7/8/10 Mac OS X Chromebook Pixel

Oranžový maják, B 12V GEKO
Oranžový maják, B 12V GEKO
196 
Detail

Oranžový maják, B 12V, GEKO Výška 15 cm Šířka na základně 12 cm Napájení 12V zásuvka zapalovače v autě Připojení na magnet

UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC
UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC
1 653 
Detail

Kabely jsou testovány na 2 jednotkách pro testování kabelů v průmyslovém prostředí. V obou případech se zkoušejí podle nejpřísnějších požadavků na trhu - mezinárodní normy IEC 61156-5 na odpovídající kategorie kabelu. To znamená, že kabel , který prošel testem v tomto zařízení, bude vyhovovat i jiným normám (americkým, evropským atd), včetně pokusů s použitím Fluke třídy příst ...

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
122 
Detail

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
126 
Detail

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, na omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, na omítku, bílá, LSA
126 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm, hloubka krabice 35 mm Zásuvka CAT 5e, stíněná, 2x RJ45 8P8C, LSA, čistě bílá, povrchová montáž Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita vaší sítě. Design na povrchovou montáž a horizontální kabelový vstup zajišťují čistou a snadnou přístupnou instalaci Zajištěná bezpečnost díky zcela stíněným zásuvkám RJ45 a proužkům LSA Zásuvky jsou ...

Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT5E, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
122 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm x hloubka 29 mm CAT 5e zásuvka, stíněná, 2x RJ45 8P8C, LSA, barva čistě bílá, zapuštěná montáž Plně kompatibilní design Provedení pro zapuštěnou montáž a horizontální kabelový vstup zajišťují čistou instalaci Zajištěná bezpečnost díky zcela stíněným zásuvkám RJ45 a proužkům LSA Zásuvky jsou pod úhlem 40 °, což velmi usnadňuje připojení propojovacích ...

Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku, bílá, LSA
148 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm, hloubka krabice 35 mm CAT 6 zásuvka, stíněná, 2x RJ45 8P8C, LSA, čistě bílá, povrchová montáž Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita vaší sítě. Design na povrchovou montáž a horizontální kabelový vstup zajišťují čistou a snadnou přístupnou instalaci Zajištěná bezpečnost díky zcela stíněným zásuvkám RJ45 a proužkům LSA Zásuvky jsou p ...

Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, pod omítku, bílá, LSA
135 
Detail

šířka 80 mm x výška 80 mm CAT 6 zásuvka, stíněná, 2x RJ45 8P8C, LSA, čistě bílá, zapuštěná montáž Plně kompatibilní design Provedení pro zapuštěnou montáž a horizontální kabelový vstup zajišťují čistou instalaci Zajištěná bezpečnost díky zcela stíněným zásuvkám RJ45 a proužkům LSA Zásuvky jsou pod úhlem 40 °, což velmi usnadňuje připojení propojovacích kabelů Stíněné síťové ...

USB přídavné porty GEMBIRD 2x pro MB 25 cm
USB přídavné porty GEMBIRD 2x pro MB 25 cm
29 
Detail

Přídavné vyvedení intergrovaných USB portů ze základní desky do volného PCI slotu. 2 sloty. Délka dat. kabelu 25 cm. Výrobce Gembird.

DATACOM Telefonní kabel 4-žilový lanko 100m bílý
DATACOM Telefonní kabel 4-žilový lanko 100m bílý
189 
Detail

- telefonní kabel cat.3 určený pro telefonní rozvody - 4 žilový, 32 AWG, plochý - délka 100 m - barva bílá Související produkty: 4100 - Plug 4p4c RJ10 - balení 100 ks 4110 - Plug 6p4c RJ11 - balení 100 ks

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.