Samolepka na zeď Lev král zvířat

Značka: Voldekor.cz

Samolepka na zeď Lev král zvířat
 • Samolepka na zeď Lev král zvířat
 • Rozměr samolepky 58 x 38 cm
 • Více

Popis produktu

Nejkvalitnější vinylové samolepky na zeď. Jsou vhodné jako dekorace do bytů nebo do komerčních prostorů. Veškeré samolepky přímo vyrábíme a proto máte jistotu, že se vám do rukou dostane opravdu kvalitní výrobek. Veškeré samolepky na zeď vyrábíme z té nejlepší PVC fólie na trhu. Je vyráběna v Německu a její síla je 100µm. Samolepka drží velmi dobře na stěnach a nezanechavá lepidlo po odstranění.

Děkujeme, že Vám není jedno, komu dáváte své peníze. Memark není gigantický e-shop. Je to místo, kde každá Vaše objednávka udělá radost malému českému podniku. Není to o kvantech zboží v už tak přesyceném trhu. Memark je hlavně o tom úsměvu, který vykouzlíte na rtech rodině, která pro Vás něco připravila. Děkujeme za každou Vaši objednávku :) 

 

 

Návod na lepení vinylových samolepek

Lepení našich dekorativních samolepek na zeď není obtížné, ale doporučujeme si na to vyčlenit určitý čas, jelikož budete potřebovat klidnou ruku.

1. Lepení  samolepky opatřené přenosovou folií (papírem) dále jen přenoska:

 • Samolepku kterou od nás obdržíte se skládá ze dvou částí – první část je průhledná lepící folie (papír) – druhou částí je samotná samolepka, která je přilepená k bílé papírové podložce
 • Nejprve vyberte vhodné místo pro nalepení dekorativní samolepky, místo pro nalepení samolepky rozměřte (samolepku vč. přenosové folie můžete přiložit na zeď a lépe tak určit místo pro nalepení), můžete si tužkou slabě vyznačit záchytné body, které můžete přenést i na přenosku.
 •  Po rozměření rozložte samolepku motivem nahoru na rovnou plochu např. stůl a tupým předmětem např. obalem CD nebo stěrkou přejeďte přes přenosku, aby samolepka dokonale přilnula k přenosce.
 • Obraťte samolepku s přenoskou vzorem dolu a pomalu a opatrně od jednoho rohu odlepujte bílý podkladový papír tak, aby samotná samolepka zůstávala na přenosce. Pokud samolepka zůstane nalepená na podkladovém papíru, zkuste opakovaně znovu přilepit a odlepit podkladový papír tak, aby na něm nezůstal ani kousek samolepky. Nyní vám zůstane samolepka na přenosce a můžete s ní začít pracovat.
 • Přilepte samolepku na vybrané a připravené místo a začněte nálepku odshora směrem dolů vyhlazovat.. Přejeďte přenosku např. utěrkou, aby samolepka dobře přilnula na povrch. Poté pomalu od jedné strany odlepujte přenosku od samolepky. Doporučujeme co nejostřejší úhel stahování přenosky.
 • Čistou utěrkou / hadříkem zmáčknuté do kuličky opatrně domačkejte (poťukáváním) celou samolepku, abyste docílili maximální přilnavost samolepky k povrchu.
 • Hotovo! :-)
 •  
 • Pokud Vám přes veškerou snahu vzniknou bubliny, je ve většině případů možné samolepku opatrně odlepit a znovu nalepit, nebo případně bublinky propíchnout špendlíkem a vyhladit. Na hladké povrchy, které můžete navlhčit, jako je sklo, nábytek, podlaha, použijte rozprašovač s vodou příp. s přídavkem několika kapek jaru a lepte přímo „na mokro“, bublinky se vám tak podaří eliminovat.

 

 

2. Lepení samolepky bez přenosky 

Samolepky bez přenosové fólie se lepí naprosto jednoduše. Sejměte motiv opatrně z papírového podkladu a nalepte na požadované místo. Při snímání dávejte pozor, abyste nálepku nepoškodili např. rychlým odlepováním.  

Zobrazit více

Detaily produktu

Výška zabaleného produktu 5,0 cm
Šířka zabaleného produktu 5,0 cm
Délka zabaleného produktu 60,0 cm
Hmotnost zabaleného produktu 0,50 kg
Výrobce Voldekor.cz
UCPS kód 5033296
Pozice v kategorii 264. (v Bytové doplňky)
Pozice v kategorii 4676. (v Ruční a umělecká tvorba)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.