UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Kožená peněženka Coins, hnědá

Značka: prodejce neuvedl

Kožená peněženka  Coins, hnědá

Popis produktu

Peněženka ručně vyrobená z té nejkvalitnější hovězí kůže, která se lehce vejde do kapsy. V době moderních smartphonů už nepotřebujete naditou peněženku plnou slevových karet a účtenek. Do peněženky FIXED Coins se vejde to nejdůležitější - kreditní karta, občanka i pár bankovek a drobných mincí pro každý případ. Vše ostatní máte ve svém mobilním telefonu. Kouzlo pravé kůže Každá z peněženek FIXED Coins prochází zkušenýma rukama švadlen v Prostějovské šicí dílně od střihu kůže přes ruční šití až po pečlivou závěrečnou kontrolu. Na její výrobu byla použita prvotřídně zpracovaná italská kůže Torcello. Peněženka postupně vzniká z celých kusů pravé kůže, povrch je jemně broušený s voskovou úpravou, odolný vůči poškození a příjemný na dotek. Výsledek tak dává vzniknout originální peněžence s vůní pravé kůže, která vám bude dělat radost po řadu let. Díky pravé kůži získá peněženka jedinečnou patinu, která zvýrazní charakter přírodního materiálu a vytváří z každého výrobku originální kousek. Vlastnosti peněženky FIXED Coins:- ručně vyrobená s láskou v Prostějově - vyrobená z pravé italské kůže Torcello - Full Grain leather - pravá kůže s jemným broušením a voskovou úpravou - povrch příjemný na dotek a odolný vůči poškození - každý kus má jedinečný vzhled - pravá kůže používáním získává jedinečnou patinu - ideální velikost do kapsy - kapsa na kreditní karty + kapsa na zip pro mince - vyrobeno kompletně v České republice - rozměry peněženky: 11,5 x 8 cm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FIXED
UCPS kód 5285133
UPC kód (EAN) 8591680155712

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.