Yankee Candle vonná svíčka Signature Tumbler ve skle velká Cucumber Mint Cooler 567g Zelená

Značka: prodejce neuvedl

Yankee Candle vonná svíčka Signature Tumbler ve skle velká Cucumber Mint Cooler 567g Zelená

Popis produktu

Když se za teplého letního dne procházíte parkem, uvítá vás vůně čerstvě posekané trávy a květin. Sáhnete po svém nápoji a napijete se. Je chladivý a osvěžující - dokonalý doplněk vašeho relaxačního odpoledne na slunci. Tato svíčka je inspirována tímto pocitem: osvěžující, energizující, povzbuzující. Je to jako mít chladivý nápoj neustále v ruce!


Dopřejte si dokonalý zážitek z čistého hoření, intenzivní vůně a krásného designu. Díky 2 knotům ze 100% bavlny se rychleji vytvoří voskové jezírko a vůně se tak rychleji rozvine do prostoru. Svíčku můžete pálit kratší dobu. Skvostné etikety jsou inspirovány ručními ilustracemi. Tato svíčka obsahuje směs hladkého sójového vosku s vysoce kvalitními vonnými oleji a má tak krásnou barvu beze skvrn. Vytváří méně popela než jiné svíčky. Víčko můžete použít jako podstavec pro svíčku. Doba hoření této svíčky je až 100 hodin. 


Hlava: citrón, eukalyptus, pomeranč, máta, grapefruitSrdce: okurka, jasmínZáklad: trnky, bílé pižmo

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Yankee Candle
UCPS kód 5316830
UPC kód (EAN) 5038581151229
Pozice v kategorii 249. (v Svíčky)
Pozice v kategorii 2786. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.