Yankee Candle vonná svíčka Signature Tumbler ve skle velká Wedding Day 567g Bílá

Značka: prodejce neuvedl

Yankee Candle vonná svíčka Signature Tumbler ve skle velká Wedding Day 567g Bílá

Popis produktu

Jak lépe oslavit výjimečný den než zapálením svíčky, která je stejně krásná jako lahodná? Tato vůně je výjimečnou směsí květin a ovoce, díky níž se budete cítit jako na vrcholu světa. Je to večerní svíčka - ideální pro večerní rande nebo intimní setkání s přáteli - ale je také ideální pro dodání elegance vaší ranní rutině. Bez ohledu na denní dobu se díky této svíčce budete cítit výjimečně.


Dopřejte si dokonalý zážitek z čistého hoření, intenzivní vůně a krásného designu. Díky 2 knotům ze 100% bavlny se rychleji vytvoří voskové jezírko a vůně se tak rychleji rozvine do prostoru. Svíčku můžete pálit kratší dobu. Skvostné etikety jsou inspirovány ručními ilustracemi. Tato svíčka obsahuje směs hladkého sójového vosku s vysoce kvalitními vonnými oleji a má tak krásnou barvu beze skvrn. Vytváří méně popela než jiné svíčky. Víčko můžete použít jako podstavec pro svíčku. Doba hoření této svíčky je až 100 hodin. 


Hlava: citrusové tony, aldehydy, zelené tónySrdce: mimóza, ylang, jasmín, růže, tuberózaZáklad: sladké pižmo, santalové dřevo, fazole tonka

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Yankee Candle
UCPS kód 5316851
UPC kód (EAN) 5038581142838
Pozice v kategorii 221. (v Svíčky)
Pozice v kategorii 3304. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.