3M 9003V dětský respirátor FFP2 / KN90 s výdechovým ventilem Elektrostatický filtr bavlna

Značka: prodejce neuvedl

3M 9003V dětský respirátor FFP2 / KN90 s výdechovým ventilem Elektrostatický filtr bavlna

Popis produktu

Opatření ministra zdravotnictví se těchto roušek netýká! Omezení se týká pouze respirátorů FFP3.


MINIMÁLNÍ ODBĚR 5 KUSŮ!


Respirační rouška je normy KN95, což odpovídá evropské třídě ochrany FFP2 a americké N95 (zdroj: 3M Bulletin). Rouška je vhodná jako ochrana proti virům a bakteriím.


Certifikována evropskou institucí ISET S.r.l, certifikace CE. Rouška s tímto ochranným filtrem zachycuje viry, aerosoly, prachové a smogové částice či pyl. Rouška třídy FFP2 zachytí až 95% virů - běžná textilní či chirurgická rouška však nikoliv!Specifikace masky:

  • Barva bílá

  • Třída ochrany: KN95 = N95 = FFP2

  • Míra filtrování: ≥95-98%

  • Velikost: univerzální - nastavitelná

  • Balení: 1 ks


Funkce:

Ochrana před viry, mlhou, smogem, prachem, bakteriemi, znečištěním ovzduší, alergeny a vlhkostí.


Popis:

Splňuje požadavky NIOSH 42 CFR 84 N95 s filtrační účinností nejméně 95%. TC-84A-4271. Vysoce kvalitní filtrační média s pokročilými staticky nabitými mikrovlákny pomáhají usnadnit výdech a nádech, čímž zvyšují pohodlí.


Před nasazením a sejmutím respirátoru si pečlivě dezinfikujte ruce. Respirátor rozevřete a nasaďte na obličej. Pečlivě si přitlačte tvarovatelnou část ke hřbetu nosu a zkontrolujte, že v každé části přilnul k obličeji. Poté se již přední části respirátoru nedotýkejte, pouze gumiček na bocích respirátoru.

Nechte respirátor typu KN95 po 4-8 hodinách používání (nebo i po kratším časovém intervalu, pokud dojde k jeho navlhnutí) vyschnout a to mimo obývaný prostor (minimálně 12 hodin). Respirátor nechte vyschnout v suchém a teplém prostředí. Snažte se předejít veškerým manipulacím, které mohou vlákna respirátoru narušit (praní, žehlení, mikrovlnná trouba, tření o hrubé povrchy a povrchy obecně, kreslení a podobně). Respirátor používejte na oholený obličej. Desinfikujte ideálně v páře, mimo obývaný prostor. Doporučujeme minimálně 2 respirátory na osobu.


Nákupem podpoříte zdravotníky a pracovníky v sociálních službách, kterým postupně věnujeme 10.000 ks respirátorů.


Přišlo nám mnoho žádostí, které teď vyhodnocujeme a dáváme do pořadníku.


 

Více informací o normách ochrany respirátorů si můžete přečíst v dokumentu Světové zdravotnické organizace (WHO) zde.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3M
UCPS kód 1189239

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.