Apple AirTag (4 pack)

Značka: prodejce neuvedl

Apple AirTag (4 pack)

Popis produktu

AirTag. Sleduj svoje klíče, peněženku, kufr, batoh a další věci v aplikaci Najít. Pokud je hledaný AirTag někde poblíž, můžeš ho přes integrovaný reproduktor prozvonit. A když je dál, vypátrat ti ho pomůže síť miliónů zařízení Apple zapojených do služby Najít. Všechno probíhá anonymně a soukromí je jištěné šifrováním.

Hlavní vlastnosti
Aplikace Najít ti kromě tvých zařízení a přátel ukazuje i polohu věcí opatřených AirTagem.
Jedním klepnutím AirTag nastavíš a připojíš ke svému iPhonu nebo iPadu.
Ztracené věci líp najdeš, když si je integrovaným reproduktorem prozvoníš
Když je AirTag kousek od tebe, přesné hledání tě pomocí ultraširokopásmové technologie (na některých modelech iPhonu)1 navede přímo k němu.
Pokud je dál, s hledáním ti pomůžou stovky miliónů zařízení Apple v síti služby Najít.
Když AirTag přepneš do režimu ztraceného zařízení, dostaneš automaticky oznámení, jakmile některé zařízení v síti služby Najít zachytí jeho polohu.
Veškerá komunikace v síti služby Najít probíhá anonymně a soukromí je jištěné šifrováním.
Tvoje polohová data a jejich historie se do samotného AirTagu nikdy neukládají.
Vyměnitelná baterie vydrží víc než rok.2
AirTag vyhovuje specifikaci odolnosti proti vodě a prachu IP67.3
AirTag si doladíš některým ze spousty barevných doplňků.

1 Přesné hledání je kompatibilní s iPhonem 11, iPhonem 11 Pro, iPhonem 11 Pro Max, iPhonem 12, iPhonem 12 mini, iPhonem 12 Pro a iPhonem 12 Pro Max.
2 Testy provedl Apple v březnu 2021 s předvýrobními AirTagy a softwarem ve spojení s iPhonem 11, iPhonem 11 Pro, iPhonem 11 Pro Max, iPhonem 12 mini, iPhonem 12, iPhonem 12 Pro a iPhonem 12 Pro Max s předběžnou verzí softwaru. Výdrž baterie byla testována při čtyřech prozvoněních a jednom přesném hledání za den. Výdrž baterie závisí na používání, provozních podmínkách, výrobci náhradní baterie a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.
3 AirTag je odolný proti polití, vodě a prachu – prošel testy v kontrolovaných laboratorních podmínkách a vyhověl hodnocení IP67 podle normy IEC 60529 (až 30 minut v hloubce do 1 metru). Odolnost proti polití, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Apple
UCPS kód 5325473
UPC kód (EAN) 0190199320338
Pozice v kategorii 128. (v Ostatní)
Pozice v kategorii 29087. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.