ComfortMatrace MEMORY AIR PUR 23cm 80x200cm

Značka: prodejce neuvedl

ComfortMatrace MEMORY AIR PUR 23cm 80x200cm

Popis produktu


Dozved'te si vice o matraci "MEMORY AIR PUR 23cm NOVINKA"

Sendvičová matrace Memory AIR PUR 23 cm
Složení matrace:

  • paměťová pěna 3 cm

  • PUR pěna T25/30 – 19 cm


Jedná se o  nabídku matrace, kterou můžete koupit pouze v našém obchodě.   Matrace s paměťovou pěnou je  nejpoptávánějších matrací na trhu.


Vrstva pěny s pamětí se přizpůsobí tvarům vašeho těla, uvolňuje tlak a pomáhá lépe odpočívat.Materiál vysokoobjemové PUR-pěny T2530 poskytuje tělu dokonalou podporu a pohodlí ničím nerušeného komfortního spánku. Je vhodný pro odpočinek v libovolné spací poloze i pro vyšší zatížení do 130 kg na 1 lůžko.Používáme jen pěny vysoké hustoty, bez škodlivých látek a řádně certifikováné pro evropský trh. Matrace je zabezpečena odolným standardně prošívaným potahem se všitým zipem, který je hypoalergenní.


Kromě trvanlivosti polyuretanová pěna má schopnost rychle se přizpůsobit hmotnosti a tvaru těla. Díky této funkci si můžete být jisti, že váš spánek bude pohodlný a komfortní.


Vhodné k použití pro lamelové rošty a také na polohovatelné. Pevný podklad snižuje jeho životnost.


 


Matrace z líné pěny nevytváří protitlak vůči tělu, rovnoměrně rozloží tlak lidského těla po celé ploše, je proto vhodná i pro dlouhodobě ležící pacienty.


Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro starší děti.


Struktura pěny je prodyšná, neusazují se v ní bakterie ani roztoči.  Snadná údržba, protože látku můžete sundat a vyprat v pračce.


Typově vhodná jak pro ženy, tak i muže.


 


 Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce ComfortMatrace
UCPS kód 4373486
Pozice v kategorii 5952. (v Matrace)
Pozice v kategorii 52625. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.