D-Link DWA-582 Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter

Značka: prodejce neuvedl

D-Link DWA-582 Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter

Popis produktu

Bezdrátový dvoupásmový adaptér DWA-582, AC1200, PCI Express umožňuje připojit počítač k vysokorychlostní síti a nabízí bleskové připojení k bezdrátové síti AC s dokonalým příjmem.
Po připojení získáte přístup k vysokorychlostnímu síťovému připojení k Internetu doplněnému o zabezpečení pro vaše sdílené fotografie, soubory, hudbu, video, tiskárny nebo úložiště.

Přednosti
Extrémně rychlé dvoupásmové připojení k bezdrátové síti AC - Adaptér využívá nejnovější technologii dvoupásmové sítě 802.11ac, která přináší bleskovou rychlost a spolehlivé bezdrátové připojení k síti s rychlostí až 867 Mb/s.
Rozhraní PCIe a antény s vysokým ziskem - Rozhraní PCI Express umožňuje využít širokopásmového připojení k počítači a výkonné antény slouží k posílení síly signálu, čímž se zvýší dosah a výkon bezdrátové sítě.
Naprostá kompatibilita bezdrátového připojení - Zpětná kompatibilita se všemi stávajícími bezdrátovými produkty umožňuje snadno integrovat vaše stávající prostředí.
Lepší rychlost, lepší pokrytí
Díky nejnovější technologii 802.11ac nabízí adaptér špičkové bezdrátové připojení. Pokud chcete využít maximálního výkonu, připojte adaptér k bezdrátovému směrovači AC a užijte si možnosti zůstat připojeni kdekoli v domácnosti. Díky lepšímu pokrytí a vyšší rychlosti vás doma čeká rychlejší a spolehlivější připojení, než kdy dříve. Adaptér DWA-582 přináší dvoupásmovou technologii, která umožňuje chytré a všestranné připojení počítače. Můžete tak k připojení použít 5GHz pásmo s nízkým rušením a rychlostí bezdrátového připojení až 867 Mb/s1 v síti AC. Zařízení je současně zpětně kompatibilní s tradičním 2,4GHz bezdrátovým připojením v síti 802.11n/g/b.

Výhody rozhraní PCI Express
Ve srovnání s původním rozhraním PCI nabízí rozhraní PCI Express širokopásmové připojení s vysokým výkonem. Bezdrátový dvoupásmový adaptér AC1200, PCI Express můžete připojit k libovolné patici PCIe v počítači (ať už k patici x1, x4, x8, nebo x16). Prostřednictvím interního rozhraní PCIe je možné adaptér DWA-582 namontovat uvnitř počítače. Ušetříte tak místo na stole a antény můžete uložit bezpečně na zadní straně počítače.

Možnosti robustního zabezpečení
Adaptér DWA-582 podporuje šifrování WEP, WPA a WPA2, se kterým se můžete k bezdrátové síti připojit bezpečně a s jistotou, že se při procházení Internetu nemusíte obávat zásahu neoprávněných osob. S podporou technologie WPS (Wi-Fi Protected Setup) je proces připojení výrazně jednodušší a bezpečné připojení je tak možné navázat pouhým stiskem tlačítka.
Snadné nastavení a používání
Průvodce rychlým nastavením provede uživatele zjednodušenou instalací, se kterou můžete adaptér DWA-582 nastavit bez nutnosti asistence bezdrátové připojení pro stolní počítače.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce D-Link
UCPS kód 1150570
UPC kód (EAN) 7900694071788

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.