ECOTEK EKOTEK premium 30l

Značka: ECOTEK

ECOTEK EKOTEK premium 30l
  • Jedinečné složení steliva - vytváří naprosto přirozené a hygienické prostředí.
  • Je bezprašné a bez respiračních alergenů - ideální pro alergiky a astmatiky.
  • Je šetrné k životnímu prostředí - vyrábí se recyklací bez využití vody a jiných cenných přírodních zdrojů.
  • Má příjemnou měkčenou strukturu - zajišťuje tak maximální komfort při kontaktu s pokožkou či srstí zvířete.
  • Je vyrobeno ze 100% odbouratelného materiálu - bez příměsí, což zaručuje jeho nedráždivost a vylučuje poškození zdraví při jeho případném pozření zvířetem.
  • Více

Popis produktu

EKOTEK je nová a jedinečná zvířecí podestýlka na trhu, vyrobená ze 100% odbouratelné viskózy (vláken přírodního původu). Její vlastnosti, díky použití nových ekologicky nezávadných materiálů a technologií výroby, předčí stávající využívaná steliva ve všech aspektech.

Dodává se ve dvou barevných provedeních. Bílé nebo lehce tyrkysové. Díky recyklaci dodávaného materiálu není možné vždy 100% určit, jaká barva k Vám dorazí. Můžete se tedy vždy těšit z malého překvapení, která barva dorazí:-). Většinou je to bílá, ale občas dorazí i tyrkysová. Pokud preferujete barevnost, napište ji do poznámky a pokusíme se ji dodat:-).

Vyznačuje se dlouhou životností - má unikátní schopnost absorbce vlhkosti a pachu, přičemž je dokáže uzavřít pod vnějším obalem a tím zajišťuje méně častou výměnu steliva, jeho nižší spotřebu a stále suchý a příjemný povrch podestýlky.

Je univerzální - jedno balení je použitelné pro širokou škálu zvířat: pro všechny druhy hlodavců, kočky (ne hrudkující), fretky až po různá exotická zvířata - hodí se do klecí, terárií i jiných zvířecích příbytků.

Díky ideálnímu tvaru, povrchu i váze (310 g/l) je minimalizováno vynášení steliva zvířetem mimo jeho původní umístění.

Lze likvidovat za použití toalety či bez problému kompostovat - přírodní materiály, ze kterých se stelivo skládá zajišťují jeho snadnou rozložitelnost.

Snižuje možnost tvorby bakterií a plísní - vytváří bezpečné a hygienické prostředí a podporuje zdraví zvířete i chovatele.

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Otevřete obal a do vyčištěného chovného prostoru vsypte podestýlku do výše 2 - 4 cm nebo podle Vašich požadavků. Peletky jsou jemné a díky 100% přírodnímu složení, si je Vaše zvířátko ihned oblíbí. Jsou příjemné na dotek.

Díky sněhobílé nebo tyrkysové barevnosti snadno odstraníte exkrementy nebo znečištěná místa a nahradíte čistou podestýlkou. Tím se výrazně prodlužuje užitná délka steliva. Objem balení jsou volně sypané peletky 30 l o váze cca 7 kg. Jedná se o jemný materiál a stlačením se objem může měnit.

Zobrazit více

Detaily produktu

Hmotnost zabaleného produktu 7,00 kg
Výrobce ECOTEK
UCPS kód 314808
Pozice v kategorii 4. (v Podestýlky)
Pozice v kategorii 42. (v Chovatelství, rybářství a myslivost)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.