Hybridní sklo na zadní fotoaparát SAMSUNG A315 Galaxy A31 (sada 4ks)

Značka: prodejce neuvedl

Hybridní sklo na zadní fotoaparát SAMSUNG A315 Galaxy A31 (sada 4ks)

Popis produktu

Hybridní sklíčko kryje zadní čočku fotoaparátu, aby nedošlo k jejímu poničení a Vaše fotky byly vždy krásně ostré a čisté. Sice je nazýváno sklem, ale je to ve skutečnosti velice tvrdý polymer, který vlastnostmi připomíná tvrdší fólii, ta má za úkol ochránit fotoaparát před jeho poškábáním. Po instalaci tohoto hybridního sklíčka získáte vrstvu o tloušťce 0.2mm, která zamezuje poškrábání. Nemusíte se tak bát nosit mobil v kapse nebo kabelce, díky tvrdosti 7H dostatečně ochrání Váš fotoaparát.

Instalace:

Sklo je vyrobeno v prémiové kvalitě od firmy 3MK.

Vlastnosti tvrzeného skla:

balení obsahuje 4ks sady sklíčka vysoce odolné s tvrdostí 7H jednoduchá instalace - bez bublinek tloušťka skla je 0.2mm po deinstalaci nezustávají žádné zbytky lepidla rozměr přesně na daný telefon 100% průhlednost snadné čištění od nečistot odpuzuje vodu balení obsahuje čistící polštářky pro lepší instalaci sklíčka při použití blesku může mít sklíčko negativní vliv na fotografii, ale pouze v případě, že je blesk součástí soustavy čoček fotoaparátu

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4493092
UPC kód (EAN) 5903108289818
Pozice v kategorii 36. (v Ochranná skla)
Pozice v kategorii 969. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.