Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

IOGEAR KeyMander 2 Adapter Klávesnice a myši pro herní konzole ((Xbox One, PS4, Nintendo Switch planovaná podpora PS5)

Značka: prodejce neuvedl

IOGEAR KeyMander 2 Adapter Klávesnice a myši pro herní konzole ((Xbox One, PS4, Nintendo Switch planovaná podpora PS5)

Popis produktu

IOBIT KeyMander 2 Adapter Klávesnice a myši pro herní konzole (konzole Xbox One, Xbox 360, Xbox Series X / S. PS3, PS4 a Nintendo Switch plánovaná podpora PS5)


Zcela nový KeyMander 2 je až 8krát rychlejší pro vyšší přesnost a plynulejší odezvu myši
Na herním systému Xbox One, PS4 a Nintendo Switch namísto ovladače použijte klávesnici a myš
Funkce Crossover umožňuje přepínat ovladače mezi PS4, Xbox One a Nintendo Switch
Zahrajte si střílečky z pohledu první osoby jako PUBG a Call of Duty se zvýšenou rychlostí a přesností
Aplikace pro Android / iOS poskytují vlastní mapování kláves, citlivost myši, funkce maker a další


Ovládněte pomocí klávesnice a myši na Xbox One, PS4 a Nintendo Switch
KeyMander® 2, adaptér nové generace řadičů od společnosti Kaliber Gaming od IOGEAR, přináší bezkonkurenční rychlost a přesnost klávesnice a myši na herní konzole Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 a Nintendo Switch.

Použijte své dovednosti v oblasti klávesnice a myši a ovládněte všechny své oblíbené hry FPS (First-Person Shooter), RPG (RPG) a strategie v reálném čase (RTS). Hraní na konzole nikdy nebylo tak zábavné!

KeyMander 2 pracuje s novou generací herní konzole Microsoft Xbox Series X / S.
Plánována je také podpora Sony PlayStation 5. Navštivte fórum KeyMander 2, kde najdete nejnovější aktualizace pro nadcházející podporu klávesnic a myší a podporu crossoverů pro oba herní systémy příští generace.


Aplikace K2: Vytočte nastavení a přizpůsobte svůj styl hraní
Díky vestavěnému připojení Bluetooth® se KeyMander 2 snadno konfiguruje pomocí smartphonu nebo tabletu Apple® nebo Android ™ s aplikací K2, kterou si můžete stáhnout. Stáhněte si profily populárních her, upravujte je za chodu a dokonce zálohujte svou knihovnu profilů do cloudového úložiště KeyMander 2. Software K2 umožňuje programování maker a několik dalších vlastních funkcí, které vám pomohou získat převahu ve vašich online bitvách. Stáhněte si aplikaci z obchodu App Store nebo Google Play. Zde naleznete další funkce.Ovládněte žebříček s přesností a přesností
Zcela nový KeyMander 2 je až 8krát rychlejší a poskytuje plynulejší odezvu myši než kdykoli předtím. Zvyšte svou přesnost a přesnost na franšízách FPS, jako jsou Call of Duty: Modern Warfare, Apex Legends, Fortnite, PUBG a Battlefield 5.

KeyMander 2 je dokonalým doplňkem ke zničení vaší konkurence ve hrách pro více hráčů proti hráčům, kteří stále používají ovladače.

Hráči na PC: Využijte své dovednosti ke hraní s přáteli na konzoli
Jste hráčem na PC? S herní konzolí a KeyManderem 2 propojte svou herní klávesnici a myš a používejte své naostřené dovednosti pro hraní s přáteli na systémech PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Získejte přístup ke všem funkcím ovladače přesněji a rychleji a získejte konkurenceschopnější hru s jakoukoli střílecí hrou než s ovladačem.


Funguje s nejnovějšími populárními hrami
KeyMander 2 je kompatibilní se všemi konzolovými hrami pro Xbox, PlayStation a Nintendo Switch a poskytuje dokonalý herní zážitek pro tituly FPS, jako jsou tyto populární hry:

Call of Duty: Modern Warfare
DOOM Eternal
Borlands 3
Apex Legends
Division 2
Fortnite
Battlefield 5
Overwatch

obsah balení:
1 x adaptér klávesnice a myši KeyMander 2 pro herní konzole
1 x kabel micro USB typu A
1 x Průvodce rychlým startem
1 x záruční list

produktové video https://youtu.be/WW8nFbIjMnA
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce ATEN
UCPS kód 2084924
UPC kód (EAN) 0881317519405
Pozice v kategorii 1. (v Herní příslušenství)
Pozice v kategorii 20495. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Dotazy a odpovědi:

Dobrý den chci na ps5 hrát daying light 2, god of war, assasin creed. na klávesnici s myší. jaké mám možnosti? děkuji
Dobrý den, omlouváme se, ale v tomto poradit neumíme. Je spousta možností. Musíte si najít tu,co Vám bude nejlépe vyhovovat ke hraní. S pozdravem podpora Memark

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.