Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Kingfisher Dětská zubní pasta, jahoda 75 ml

Značka: prodejce neuvedl

Kingfisher Dětská zubní pasta, jahoda 75 ml

Popis produktu

Dětská zubní pasta s jahodovou příchutí bez fluoru od britské značky Kingfisher je vhodná pro nejmenší i pro celou rodinu. Je bezlepková, neobsahuje GMO složky, umělá sladidla, aromata, barviva i konzervanty. Svým složením je vhodný pro veganyhomeopatiky.


Calcium carbonate, lidově křída, má abrazivní efekt, který čistí jemně a účinně. Sodium Lauroyl Sarcosinate je velmi jemný a šetrný tenzid z kokosového oleje, který nenarušuje pH. Hydrated silica neboli křemík je také abrazivní látkou, tudíž jemně čistí, ale zároveň má výrazné absorbční účinky, díky nim osvěžuje dech. Nedostatek křemíku se projevuje oslabenými vazy, vznikem zubního kazu a úbytkem dásní. Aroma tedy příchuť je zde pouze z čistě přírodních surovin. Fenykl zlepšuje zažívání, má dezinfekční účinek a osvěžuje dech.


Zubní pasty od Kingfisher ze Spojeného Královstí jsou vhodná pro vegany, jsou bez alkoholu, neobsahují palmový olej, parfemaci, silikony a SLS či SLES. Značka se snaží minimalizovat dopad na životní prostředí.


Použití: Malé množství pasty naneste na kartáček a vyčistěte zuby. Poté důkladně vypláchněte. 


Složení: Calcium carbonate (křída), Glycerin (glycerin), Aqua (voda), Sodium Lauroyl Sarcosinate (Lauroyl sarcosinát sodný), Hydrated silica (Křemík), Cellulose gum (celulózová guma), Aroma (příchut z čistě přírodních ingrediencí), Foeniculum anethole (fenykl)


Výrobce: White Lodge Estate, Hall Road , NR4 6DG, Norwich, Velká Británie


Země původu: Velká Británie


Obsah: 100 ml 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kingfisher
UCPS kód 2942213
UPC kód (EAN) 5016912401090
Pozice v kategorii 6. (v Zubní pasty)
Pozice v kategorii 1624. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.