Kukla Call of Duty Ghost No.10 Punisher

Značka: prodejce neuvedl

Kukla Call of Duty Ghost No.10 Punisher

Popis produktu

Kukla Call of Duty Ghost / Balaclava Call of Duty Ghost
.: (CZ) maska je velmi příjemná a lehká na nošení.: (EN) the mask is very pleasant and easy to wear.: (CZ) maska plně kryje celou hlavu a chrání před studeným větrem a sněhem.: (EN) the mask fully covers the entire head and protects against cold wind and snow.: (CZ) vysoce kvalitní prodyšný a pružný materiál je přizpůsobitelný (roztažitelný) pro všechny velikosti (unisex).: (EN) high quality breathable and elastic material is adjustable (stretchable) for all sizes (unisex).: (CZ) ideální pro venkovní aktivity, jako je snowboarding, lyžování, jízda koni, čtyřkolce/skútru, na kole či motorce a dokonce i pro válečné hry (paintball apod) ....: (EN) ideal for outdoor activities such as snowboarding, skiing, riding a horse, ATV/scooter, bike or motorbike and even for war games (paintball etc.) ...
.: (CZ) Barva: černá.: (EN) Color: black.: (CZ) Materiál: 92% Polyester, 8% Elastan/Spandex (mísí se s přírodními materiály jako je bavlna, vlna, hedvábí nebo viskóza). Vlákna se vyznačují pevností a jen tak se nerozpadnou. Materiál drží tvar, dobře padne a je příjemný na tělo, nemačká se a drží barvu, snadno se udržuje, rychle schne a je odolný proti oděru..: (EN) Material: 92% Polyester, 8% Elastane/Spandex (mixed with natural materials such as cotton, wool, silk or viscose). The fibers are characterized by strength and will not just fall apart. The material holds its shape, fits well and is pleasant to the body, does not wrinkle and holds color, is easy to maintain, dries quickly and is resistant to abrasion.

 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce OEM
UCPS kód 5438189
UPC kód (EAN) 6914219547888
Pozice v kategorii 135. (v Šátky)
Pozice v kategorii 31665. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.