UPOZORNĚNÍ: z důvodu dovolených funguje telefonická podpora v omezeném režimu. Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás e-mailem. Děkujeme za pochopení.

LANBERG Nástěnná jednodílná skříň 19", 9U 570x450 snadná a rychlá montáž (v rozloženém stavu) černá (RAL9004)

Značka: prodejce neuvedl

LANBERG Nástěnná jednodílná skříň 19", 9U 570x450 snadná a rychlá montáž (v rozloženém stavu) černá (RAL9004)

Popis produktu

LANBERG Nástěnná jednodílná skříň 19", 9U 570x450 snadná a rychlá montáž (v rozloženém stavu) černá (RAL9004)

VŠESTRANNOST, JEDNODUCHOST A ROZMANITOST APLIKACE
Řada WAFA, 9U, jednodílná, nástěnná, šedá, 570 x 450 mm skříň, je perfektním řešením pro ICT sítě, kabeláž a implementaci zařízení v souladu s 19" RACK standardem. Tato řada skříní je navržena pro použití v pro každou společnost, domácnost a slaboproudé instalace, jako jsou sítě kabelové televize, poplašné/požární systémy, řešení pro řízení přístupu a video dohled (IP, Datacenter a Big Data).

Skříň s využitím nejnovějších řešení umožňuje realizaci sítí dle instalačních norem. Poskytuje uspořádaný a snadný přístup k zařízením nainstalovaným uvnitř.

Za konstrukci skříně odpovídá moderní a modernizovaný robustní rám.

Tento síťový produkt je vybaven prosklenými předními dvířky s tvrzeným sklem a bočními kryty z oceli namontovanými na západku. Výrobek je určen pouze pro vnitřní použití.

ZCELA NOVÝ DESIGN - SKVĚLE PROVEDENÉ
Řada WAFA představuje zcela novou kvalitu a přístup pro trh serverových skříní v segmentu pasivních sítí. Produkt byl zcela přepracován na základě zpětné vazby od uživatele, požadavků a pohodlí.

Skříň WAFA představuje robustní konstrukci vyrobenou z oceli válcované za studena a velkou pozornost k detailům. U nové řady skříní došlo k zesílení přepravních boxů, vylepšení matného povrchového laku. Dále se snížil počet šroubů nutných k montáži a změnil se způsob montáže - šrouby se utahují pouze zevnitř a část konstrukce se upevňuje pouze pomocí západek. To vše dělá konečný produkt unikátnějším.

EFEKTIVNÍ VĚTRÁNÍ - DVA VĚTRACÍ VZDUCHY VE SPODNÍM PANELU
Série WAFA je také věnována těm, kteří hledají skříně schopné vyrovnat se s extrémnějšími podmínkami In-Rack bez obětování funkčnosti, estetiky a bezpečnosti.

Použití 2 průduchů v horním i spodním panelu poskytuje mnohem lepší proudění vzduchu a chlazení, přičemž uživatel získává ještě větší kontrolu nad cirkulací teploty ve skříni.

PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ - ŠROUBY UTAŽENÉ ZEVNITŘ
Použití moderních konstrukčních vzorů umožnilo poskytnout estetické řešení se všemi šrouby dotaženými zevnitř. Můžete si tak být jisti, že skříň a všechny prvky padnou jako ulité.

Řada WAFA nachází uplatnění zejména v těžko přístupných místech, kde je místo konečné montáže omezené z hlediska dostupného prostoru.

Ještě důležitější je, že modulární zámek (pouze 5 mm vyčnívající zvenčí) lze snadno a rychle odstranit, což poskytuje ještě větší přesnost v souladu s očekáváním.


Shrnutí klíčových vlastností:
- Výška: 9U (celkem 500 mm),
- Šířka: 570 mm (580 mm včetně zámků),
- Délka: 450 mm (456,2 mm včetně zámků a nástěnné lišty),
- Maximální pracovní/montážní hloubka: 261 mm (nastavitelná o 5 odsazení po 20 mm vpředu a vzadu),
- Materiál rámu: Vysoce kvalitní (SPCC) ocel válcovaná za studena,
- Třída ochrany (podle EN 60529): IP20,
- Horní a spodní panel, každý obsahuje 2 otvory pro ventilátor (120 x 120 mm) a rozlomitelné panely pro vstup kabelů,
- Přední dveře: odnímatelné, s uzemněním a možností montáže a otáčení až o 180° na obě strany, vybavené 5 mm silným tvrzeným čelním sklem a pevným zámkem,
- Boční dveře: odnímatelné, s uzemněním, z masivní oceli, montované na západku, vybavené pevným zámkem,
- Zadní panel: bez možnosti vyjmutí/otevření. Umožňuje připevnění pomocí kovových rozpěrných kotev nebo přiložené lišty pro montáž na stěnu,
- Lakování: RAL9004, povrch odmaštěný, mořený, parkerizovaný, práškový lak s matným lakem,
- Statická nosnost rámu: do 60 kg,
- Shoda RACK a RoHS (prohlášení naleznete na stránkách výrobce).
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lanberg
UCPS kód 5476540
UPC kód (EAN) 5901969439625
Pozice v kategorii 85. (v 19" skříně)
Pozice v kategorii 28366. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.