Vážení zákazníci, kvůli nadcházejícím Vánocům může docházet ke zpoždění objednávek až o několik dní. Děkujeme za pochopení.

LED žárovka E27 13W 1050lm 24V AC/DC, studená, ekvivalent 80W

Značka: prodejce neuvedl

LED žárovka E27 13W 1050lm 24V AC/DC, studená, ekvivalent 80W

Popis produktu


Vysoce úsporná LED žárovka koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 24V určené pro střídavý proud. Ale funguje bez problémů i na stejnosměrný proud, tato led žárovka 24V je univerzální.
Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 13W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 80W - světelný tok je 1050 lumenů.Tato led žárovka emituje světlo v barvě studená bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 6000K svítí pronikavějším, ostřejším světlem než teplá bílá, jedná se o bílé světlo, které má v barevném spektru blíže k modré.Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 84% energie! Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu.
Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky.
Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidlaTřída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).

Světelný tok zdroje světla 1050 lumenů.

Příkon 13W.

Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce kupledku.cz
UCPS kód 3158529
UPC kód (EAN) 5902650529632
Pozice v kategorii 304. (v Žárovky LED)
Pozice v kategorii 23438. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.