Mediashop Slim cycle rotoped

Značka: prodejce neuvedl

Mediashop Slim cycle rotoped

Popis produktu

Slim Cycle je nejúčinnější cvičební kolo 3 v 1 všech dob!


Díky jedinečné kombinaci cyklistiky a veslování je Slim Cycle tréninkový přístroj 3 v 1 vhodnou volbou pro efektivní kardio a silové tréninky. Jediným pohybem ruky změníte Slim Cycle z rotopedu na lehátkový kolo.


8 nastavitelných odporů pedálů spolu s 3 odporovými úrovněmi při veslování nabízejí jedinečný a všestranný trénink celého těla a zlepšení kondice. Pohodlně polstrované sedadlo XL zajišťuje absolutní pohodlí a měkké opěradlo poskytuje další podporu a bezpečnost. Informace o srdeční frekvenci, tréninkové vzdálenosti, rychlosti a spotřebě kalorií jsou poskytovány prostřednictvím rukojetí přímo do integrovaného tréninkového počítače.


Slim Cycle navíc nabízí tichý šlapací pedálový systém a hluboký vstup, který usnadňuje nastupování a vystupování. Kromě toho je možné Slim Cycle díky transportním kolečkům snadno složit a odložit.


Poznámka pro uživatele: Maximální nosnost je 136 kg.


Cvičební kolo, rotoped a trenažér horní části těla v jednom zařízení. Efektivní kombinace kardio a silového tréninku dostane vaše tělo do optimální kondice.


Díky nízkému nástupu se na kolo Slim Cycle snadno nasedá a sesedá, takže jeho používání je jednoduché a přímočaré. Slim Cycle se snadno skládá a díky přepravním kolečkům se pohodlně skladuje.Rozměry výrobku: v otevřeném stavu: (DxŠxV) 106,68 x 54,61 x 109,22 ve složeném stavu: (DxŠxV) 132,08 x 54,61 x 55,88 Hmotnost: 17,8 kg Maximální povolená hmotnost: 136 kgVýškově nastavitelné sedadlo: 10,41 -16,25 cm 10 různých úrovní odporu (při šlapání) 6 cm silné pohodlné sedadlo + polstrovan

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Mediashop
UCPS kód 4554008
UPC kód (EAN) 9010041024720
Pozice v kategorii 1. (v Rotopedy)
Pozice v kategorii 44. (v Sport a turistika)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.