UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Meguiar's DA Polisher - nejmodernější, profesionální DA (orbitální) leštička

Značka: prodejce neuvedl

Meguiar's DA Polisher - nejmodernější, profesionální DA (orbitální) leštička

Popis produktu

MT310 Meguiar's orbitální/DA leštička nabízí kompletně přepracovaný design s ergonomickým tělem, jednoduchým ovládáním i perfektním výkonem. Její použití je natolik efektivní, že se vyrovná špičkovým rotačním leštičkám, a zároveň tak jednoduché, že si s ní poradí i nezkušený začátečník! S touto leštičkou mohou pracovat uživatelé na všech úrovních, od úplných amatérů až po ostřílené profesionály, a dosahovat s ní špičkových, profesionálních výsledků!
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Meguiar's
UCPS kód 482724
Pozice v kategorii 1. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 2. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Dotazy a odpovědi:

Výborný produkt až na tu cenu proč jste o 3300 kč dražší než konkurence?!
Prodáváme všechny produkty za doporučené maloobchodní ceny, které stanovuje dovozce do Čech. Konkurence má nyní tuto leštičku v akci, proto ji má levnější.

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.