NUVAIR Analyzátor nitroxu NUVAIR PRO O2

Značka: prodejce neuvedl

NUVAIR Analyzátor nitroxu NUVAIR PRO O2

Popis produktu

Ruční analyzátor Nuvair Pro O2 měří hladinu kyslíku ve směsných plynech od 1% do 100% kyslíku. Tělo analyzátoru je odolné proti vodě a nárazům a je k dispozici ve třech variantách napájení: nástěnný, 9 voltový nebo dobíjecí lithiová baterie. Senzor kyslíku a baterie jsou vyměnitelné uživatelem.

Snadno ovladatelný, extrémně přesný a stabilní, Nuvair Pro O2 je preferován komerčními, vojenskými, technickými a pokročilými rekreačními potápěči používajícími nitrox. Naše pouzdro odolné proti vodě a nárazu je navrženo pro každodenní použití i v přímořském prostředí. Pro O2 je také oblíbený v lékařském, svařovacím a jiném průmyslu, který nesouvisí s potápěním.

Chcete-li vyměnit baterii nebo senzor, jednoduše odstraňte čtyři šrouby, abyste měli snadný přístup k těmto uživatelsky vyměnitelným komponentům. Analyzátor Nuvair Pro O2 lze umístit do řady s vaším kompresorem během výroby směsného plynu nebo použít jako samostatnou jednotku pro testování jednotlivých potápěčských lahví na směsný plyn a nitrox nebo zásobních lahví. Nabízíme širokou škálu příslušenství pro přizpůsobení kompresorům. Všechny jednotky Nuvair Pro O2 jsou vyráběny a testovány interně a jsou připraveny ihned k použití.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce NUVAIR
UCPS kód 1774076
Pozice v kategorii 32. (v Potápěčské měřicí přístroje)
Pozice v kategorii 1188. (v Sport a turistika)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.